Nikonik

Regisztráció dátuma: 2015. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. április 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Moyra Keratinos Körömerősítő

Moyra Keratinos Körömerősítő
2015. október 27.

Ha lehet így fogalmaznom akkor az eddigi legnagyobb csalódás a márkától ez a termék! Az itteni jó vélemények alapján vettem meg,de egyszerűen borzalmas! Egy körömerősítővel szemben nekem csak annyi az elvárásom,hogy lehessen alapként használni lakkozáskor illetve,hogy azért észrevehető legyen a használata(csodát nem várok természetesen). Viszonylag erősek a körmeim és ezért is megdöbbentő ez a termék,mert a hosszabb távú használata mellett annyira gyengék lettek a körmeim és úgy be tud szakadni mint még soha és ráadásul nagyon hamar besűrűsödött! Próbaképpen másik terméket használtam és a fenti problémák egy csapásra eltűntek tehát sajnos ő volt a ludas! Ha lehetne mínuszban pontozni akkor megtenném...

Alverde Colorful Paradise Jungle Fever Csillámos Bronzosító

Alverde Colorful Paradise Jungle Fever Csillámos Bronzosító
2015. június 15.

Az utóbbi időben lett nálam nagy kedvenc a bronzosító,mert előtte valamiért egyáltalán nem foglalkoztam azzal,hogy létezik ilyen termék is. Ezt a darabot ajándékba kaptam és nagyon tetszett a mérete és a kinézete is. Benne van a nevében,hogy csillámos maga a termék,de szerintem csillámos és csillámos között is van különbség ugyanis ebben hatalmas arany csillámok vannak amitől én úgy nézek ki vele mint amikor gyerekként a játék sminkkészlet minden termékét magamra kentem ami finoman fogalmazva sem szép vagy esetleg természetes. Amit még nem szeretek benne az az,hogy nagyon porol és az igazi pigmentáltságot én csak akkor látom ha újjal nyúlok bele és bár tudom,hogy ez a márka natúr kozmetikum,de egyszerűen képtelen vagyok megszokni az "illatát'! Biztosan nem fogom használni sajnos.

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora

Rimmel 60 Seconds Super Shine by Rita Ora
2015. június 5.

Kezdésnek annyit,hogy hatalmas csalódás ez a kollekció! Mindig használok alap és fedőlakkot és rajtam minden körömlakk viszonylag sokáig bírja kopás nélkül(akár 4-5 napig vagy tovább is). Három árnyalatom van: 322 Neon Fest, 880 Port-a-loo-blue, 558-as Go Wild-er-ness. Ami mind a három lakkra igaz az az,hogy gyönyörűek a színek,de sajnos csak ennyi ami közös bennük. A 322 Neon Fest: hihetetlen szép a színe és fedőlakkal pedig egyenesen olyan mintha zselés körmünk lenne és már egyetlen rétegben is jó a fedése,de a tartóssága borzalmas. Este festettem vele ki a körmöm és reggel mikor a szendvicsemet ettem akkor legnagyobb meglepetésemre ott virított egy kis darab a szinte friss lakkozásomból,de gondoltam,hogy nem mosom még le nézzük meg mi lesz később. Egy nap múlva már le kellett mosnom,mert darabokban jött le a körmömről ami szerintem vicc egy Rimmel márkától!
880 Port-a-loo-blue: ennek a tartóssága teljesen rendben van és a színe is nagyon tetszik,de amikor mostam le akkor szembesültem vele,hogy hiába használtam alaplakkot alá,mert befogta a körmömet és a mosás hatására még a körülötte lévő bőrt is és 5-6 kézmosás biztos volt mire nem úgy néztem ki mint aki kék festékbe nyúlt. 558-as Go Wild-er-ness: reménykedtem,hogy legalább vele nem lesz semmi baj és minden szép is kivéve,hogy nagyon hajlamos buborékosodásra és ennek köszönhetően sokat kell vele trükközni,hogy szépen nézzen ki a végén.
Tényleg nagy reményekkel voltam és fogom őket használni időnként,de kedvenc biztos,hogy nem lesz!