nikosz90

Regisztráció dátuma: 2014. december 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2017. augusztus 15.

Egyszerűen szeretem. Finom, nőies. Nyáron vettem, de abszolút el tudom képzelni magamon ősszel, vagy akár télen is. Viszonyleg egyszerű illat, amit én kimondottan szeretek benne. Nincs túl "játszva". Nem pacsuli, nem kesernyés, nem gejl, nem túl virágos. Párom imádja rajtam. Nagy kedvencem lett ez az illat.

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream
2017. augusztus 15.

Az én érzékeny, tág pórusú, zsíros és kissé rozáceás bőrömnek nagyon bevállt. Kb. 2-3 hete használom, azóta eszembe sem jutott alapozót használni. Tény, hogy attól függetlenül, hogy olajmentes, egy picit fényesedik tőle az arcom, de nem úgy, mint az áltagos krémektől, inkább csak egy egészséges fényt ad neki. Én a médium színt használom és imádom, hogy kicsit sárgás. Végre nem narancssárga, piros, szürke, fehér vagy sötétbarna. Pontosan illik a bőrszínemhez, a bőrhibákat elfedi. Persze nem alapozó. Tehát ha valaki erős fedést szeretne, semmiképp ne ettől várja a megváltást. Egységesíti a bőrt, valamennyire elfedi a bőrhibákat, de NEM alapozó!

Vagheggi Balance Matt Hatású Aktív Krém

Vagheggi Balance Matt Hatású Aktív Krém
2017. június 30.

Én a Balanc tonikkal együtt használom és így nagyon jó. Nem tudom, hogy a mattító tonik nélkül milyen lenne, de a kettő együtt nagyon rendben tartja a zsíros, érzékeny, tág pórusú, kicsit rozáceás bőrömet. Abszolút újravevős. Szerintem az ember rákattan, főleg, aki sokat küzdött már az olajos bőre ellen.