nikosz90

Regisztráció dátuma: 2014. december 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Olivia Holt-Tengeri Iszap Sampon-Szappan

Olivia Holt-Tengeri Iszap Sampon-Szappan
2019. december 6.

Nagyon jó döntés volt ez a sampon szappan! Már nagyon régóta viszketett a fejbőröm, de nem mertem kipróbálni semmilyen természetesebb sampont, mert egyszer-kétszer már próbáltam régebben és sosem lett jó vége, ugyanis nagyon száraz, göndör hajam van. Általában az lett a vége, hogy a fejbőröm nem lett jobb, ellenben a száraz hajam még szárazabb lett. Ezt a sampon szappant olyan indíttatásból vettem meg, hogy észrevettem, hogy a hajam akkor a legszebb és legjobb állapotú, ha tenger mellett vagyok, illetve a tengerben fürdés után. Tehát úgy voltam vele, hogy lehet, hogy jót tesz a hajamnak a só, ezért elkezdtem keresgélni olyan samponokat, amelyek valamilyen tengeri "alkotóelemet" tartalmaznak, de ez volt az első, amire rábukkantam és nem is volt kedvem tovább keresgélnem. Gyorsan megvettem és kipróbáltam. Az első két-három hajmosás után nem történt semmi. Se jobb, se rosszabb nem lett, de én már ennek is örültem. Viszont a negyedik-ötödik hajmosás után szinte teljesen elmúlt a viszketésem és a hajam is gyönyörű fényes és egészséges. Hozzáteszem, én használok mellé egy balzsamot, amit a Mammutban lévő üzletükben ajánlott az eladó hölgy. Gyanítom, hogy a kettő együtt a jó, mert szerintem balzsam nélkül a hajvégeim nagyon szárazak lennének ezzel a samponnal is. Amit viszont hiányolok - de ezért nem fogok levonni pontot - hogy a sampon csomagolásán nincs feltüntetve, hogy ecetes, vagy citromos vízzel öblítsük le a hajunkat hajmosás után. Erre az információra a weboldalukon találtam rá és nagyon meglepődtem. Úgy gondolom, hogy ez nem egy mellékes információ, hogy a sampon szappan annyira lúgos, hogy érdemes leöblíteni savasító dolgokkal. Ettől függetlenül 5 csillag! Nagyon jó termék.

Giorgio Armani Si EDP

Giorgio Armani Si EDP
2017. augusztus 15.

Egyszerűen szeretem. Finom, nőies. Nyáron vettem, de abszolút el tudom képzelni magamon ősszel, vagy akár télen is. Viszonyleg egyszerű illat, amit én kimondottan szeretek benne. Nincs túl "játszva". Nem pacsuli, nem kesernyés, nem gejl, nem túl virágos. Párom imádja rajtam. Nagy kedvencem lett ez az illat.

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream
2017. augusztus 15.

Az én érzékeny, tág pórusú, zsíros és kissé rozáceás bőrömnek nagyon bevállt. Kb. 2-3 hete használom, azóta eszembe sem jutott alapozót használni. Tény, hogy attól függetlenül, hogy olajmentes, egy picit fényesedik tőle az arcom, de nem úgy, mint az áltagos krémektől, inkább csak egy egészséges fényt ad neki. Én a médium színt használom és imádom, hogy kicsit sárgás. Végre nem narancssárga, piros, szürke, fehér vagy sötétbarna. Pontosan illik a bőrszínemhez, a bőrhibákat elfedi. Persze nem alapozó. Tehát ha valaki erős fedést szeretne, semmiképp ne ettől várja a megváltást. Egységesíti a bőrt, valamennyire elfedi a bőrhibákat, de NEM alapozó!