niktoria

Regisztráció dátuma: 2013. december 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. december 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea 3 az 1-Ben Arctisztító Zsíros és Problémás Bőrre

Nivea 3 az 1-Ben Arctisztító Zsíros és Problémás Bőrre
2016. szeptember 15.

Sokat segített még az én nagyon problémás bőrömön is. Eleinte minden este használtam, az arcomon hagytam 5-10 percig pakolásként. Mostanában már csak heti 2-3 alkalommal. Azóta sokkal szebb a bőröm mióta ezt a termékcsaládot használom (tonik és egy másik lemosó). Kinézetre és állagra, talán illatra is pont olyan mint a garnier hasonló 3in1 terméke, de nekem az annyira nem vált be.

Isana Hajápoló Olaj

Isana Hajápoló Olaj
2016. január 9.

Eredetileg nem is ezt szerettem volna, hanem a másik új világos sárga színű olaját néztem ki magamnak, de apa végül ezt vette meg nekem. Meglepiből persze, ugyanis a munkabeosztásom nem nagyon kompatibilis a vásárlással, de láttam az újságban hogy akciós 799 magyar forintért, így sajnálkoztam egy sort otthon aztán el is felejtettem :D Aztán apa egy nap hazaállított ezzel a kis csodával, nehezen kibogarászta az újságból (hát nem édes?) Mondtam nem ilyet akartam de ez is jó. És hát több mint tökéletes. Jó-jó, az illata fura de nyehh, üsse kavics, cserébe olyan puhaságot ad az én ropogós (ám de nem töredezett!!) hajvégeimnek hogy el sem hiszem. A sima olivaolajat is lekörözi, nyílván a szilikon miatt, de használ az a lényeg. :) Hosszú és sok hullámos hajam van, mégis ez az egyetlen olaj eddig amiből nem kell 10 pumpányi hogy használjon.

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel
2016. január 9.

UP: Azóta is próbáltam vele megbarátkozni, de nem megy, büdös, kukacosodik felkenés után, ha hidratálok alá, ha nem...Egy laza, csontnélküli 3 pontos dobással repült a kukába.

Soha nem csalódtam még ekkorát egy termékben sem. A bőrszínemhez még ez is sötétebb egy-két árnyalattal, pedig nem vagyok fal fehér. A szaga az valami borzalmasan édes, intenzív, hányingerkeltő sütiszag, amit még este is érzek az arcomon. Fedése pedig olyan nagy nulla, hogy ezt bűn cc krémnek nevezni, mikor a garnier bb-k jobban fednek ennél. Először azthittem hogy a színezett nappai krémet vettem meg véletlenül, mert megtévesztően hasonló a csomagulásuk, de nem. Utálom.