nikyptk

Regisztráció dátuma: 2019. január 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2019. október 14.

Éppen alapozó vadászatban voltam amikor a Glamour újságban megláttam ennek az alapozónak a termékmintáját. A nagy hype miatt hajtott a kíváncsiság és kipróbáltam. Istenem mekkora szerencse, hogy volt erre alkalmam és nem dobtam ki az ablakon rá feleslegesen egy forintot sem. Eszméletlenül csillog. No de ez nem az egészségesen "ragyogó" hatás, hanem valami zsíros, csillámos borzalom. Ennek ellenére mivel aznap nem nagyon mentem utcára gondoltam ha már rajtam van tesztelgetem. Jó sok púderrel fixáltam, hogy legalább a páromat ne rémisztgessem vele. Tartósságát tekintve sem tudok neki több csillagot adni, mivel az otthoni tevékenykedés közben is sikerült 2 óra alatt csúnyára kopnia, az apró ráncokba is szépen becsücsült. Hú hát én senkinek nem ajánlom.

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó

Essence Fresh & Fit Awake Alapozó
2019. október 14.

Őszintén nem értem a sok pozitív véleményt. Pupa BB krémről szerettem volna így ősszel egy közepes fedésű nem maszkos hatású alapozóra váltani. Az itteni vélemények alapján erre esett a választásom. A lehető legrosszabb döntést hoztam. Borzalmas ez az "alapozó". Alapvetően nekem csak a bőrszínem egyesítéséhez, kisebb bőrhibák elfedéséhez van szükségem alapozóra ritkán küzdöm pattanásokkal de még erre is alkalmatlan. Fedése egy nagyon gyenge közepes, semmilyen korrektorral, púderrel nem működik, szó szerint ledobja magáról darabokban. Egész nap húzódott az arcom tőle émelyített az "illata", borzalmasan néztem ki már az alapozó felvitelét követő 3. órában. Na erre mondják, hogy olcsó húsnak híg a leve.

Makeup Revolution Strobe Highlighter

Makeup Revolution Strobe Highlighter
2019. július 1.

Régóta szemeztem a Gold Addict árnyalattal, a napokban végül egy leértékelés során a kosaramban is landolt. Nem tartott sokáig az öröm, mire hazaértem darabokra törött. Na nem baj, textúrájának hála egy kanál hátuljával vissza tudtam erőszakolni a dobozába úgy, hogy használható formát öltsön. A kezdeti nehézségek ellenére úgy döntöttem, hogy kap egy esélyt. Ecsetek tömkelegével sem tudtam szépen felrakni. Ujjal határeset de semmi wow hatás. Pontot csak arra tudok adni neki, hogy szemhéjpúdernek szerintem egy tapadós alappal szép lesz, ja meg a kolléganőm megdicsérte. Nem volt jó vásár.