nilatak2

Regisztráció dátuma: 2014. december 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Elmiplant Skin Control Bőrradír

Elmiplant Skin Control Bőrradír
2015. október 21.

Az apró szemcsék jól leradírozzák az elhalt hámsejteket. Szép sima lesz tőle a bőröm. Minimálisan szárít, dehát mi nem:D

Terra Naturi Folyékony Alapozó

Terra Naturi Folyékony Alapozó
2015. május 29.

Nem is értem a sok negatív hozzászólást. Kb. 2 hete használom a legvilágosabbat és eddig nekem bevált. A fedése nem a legjobb, de korrektorral kiegészítve egész szép eredményt el lehet érni, és ilyen árban a természetes összetevők mellett ez megbocsájtható. Az illatát én kimondottan szeretem, olyan kakaós, és már pár ember is megjegyezte, h de jó illatom van. Sminkszivaccsal, csak vékonyan szoktam alapozni magam, ez kicsit folyékonyabb mint amikhez eddig szoktam, de eddig meg vagyok vele elégedve.

Update: nagy a gyanúm, h a rendszeres, napi szintű használata miatt jöttek ki a nagy, gyulladt pattanásaim. Nem biztos h az alapozó a hibás lehet, h bennem van a hiba, de megmarad csak alkalmakra.

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2015. május 29.

Glamour-napokon vettem meg fél áron, és nem bántam meg. Az arcom azóta sokkal jobb lett, egységesebb, és mintha a hegek is halványodtak volna. Kicsit szárítja a bőröm, de ez nem újdonság lemosóknál. Bár még nem használom olyan régóta, úgy érzem jól megleszünk. :)