Nileve

Regisztráció dátuma: 2018. április 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2021. január 15.

Színezett púdereimet szerettem volna leváltani egy olyan púderre, ami egész évben használható bőrszíntől függetlenül. Az ára rendben van, az a mennyiség, ami benne van nagyon sokáig elég. Szépen mattít, nap közbeni kis fénylő foltokat ügyesen lefedi.

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2019. október 15.

Update: Visszavenném, hogy csodaszer. Lehet, hogy túlságosan hozzászokott a hajam ezekhez a samponkorongokhoz, de az utóbbi időben, ha elővettem már sokkal gyorsabban korpásodott a hajam. Gyakran viszketett, volt, hogy sebesre vakartam a fejem. Nem tudom mi lehetett a probléma, de erősen rá gyanakszom. Amióta nem használom, már nem viszket a fejbőröm. Pedig nagyon adom, hogy csomagolásmentes, kis helyet foglal, lassan fogy.

2019. február 15.
A Lush samponkorongok esküszöm a világ egyik legjobb dolgai! Hihetetlen gyorsan habosodnak, nagyon lassan fogynak, helyfoglalás szempontjából is praktikusak, bámulatos illatuk van. Igaz van amelyik kicsit jobban szárít, de balzsam vagy valamilyen hajvég ápoló használatával azonnal kiküszöbölhető. Ezt a New sampont kifejezetten ajánlom a téli időkre, amikor extra ápolásra van szükség. Csodaszer!

Essence All Eyes On Me Vízálló Szempillaspirál

Essence All Eyes On Me Vízálló Szempillaspirál
2019. július 7.

Új alternatívát kerestem szempillaspirálra, rá esett a választásom. Egy YT videó és az ára győzött meg, de egyébként teljesen hirtelen döntés volt. Szkeptikus voltam vele kapcsolatban, mivel jobban kedvelem a görbített fejű spirálokat, de jól teljesített. A tartóssága is teljesen rendben van, vízben is voltam vele. Szuper termék!