Nileve

Regisztráció dátuma: 2018. április 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush New Szilárd Sampon

Lush New Szilárd Sampon
2019. október 15.

Update: Visszavenném, hogy csodaszer. Lehet, hogy túlságosan hozzászokott a hajam ezekhez a samponkorongokhoz, de az utóbbi időben, ha elővettem már sokkal gyorsabban korpásodott a hajam. Gyakran viszketett, volt, hogy sebesre vakartam a fejem. Nem tudom mi lehetett a probléma, de erősen rá gyanakszom. Amióta nem használom, már nem viszket a fejbőröm. Pedig nagyon adom, hogy csomagolásmentes, kis helyet foglal, lassan fogy.

2019. február 15.
A Lush samponkorongok esküszöm a világ egyik legjobb dolgai! Hihetetlen gyorsan habosodnak, nagyon lassan fogynak, helyfoglalás szempontjából is praktikusak, bámulatos illatuk van. Igaz van amelyik kicsit jobban szárít, de balzsam vagy valamilyen hajvég ápoló használatával azonnal kiküszöbölhető. Ezt a New sampont kifejezetten ajánlom a téli időkre, amikor extra ápolásra van szükség. Csodaszer!

Essence All Eyes On Me Vízálló Szempillaspirál

Essence All Eyes On Me Vízálló Szempillaspirál
2019. július 7.

Új alternatívát kerestem szempillaspirálra, rá esett a választásom. Egy YT videó és az ára győzött meg, de egyébként teljesen hirtelen döntés volt. Szkeptikus voltam vele kapcsolatban, mivel jobban kedvelem a görbített fejű spirálokat, de jól teljesített. A tartóssága is teljesen rendben van, vízben is voltam vele. Szuper termék!

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2019. július 7.

Update:
Egy idő után bebüdösödik, kellemetlen szaga lesz. Ami oké, hiszen a termékek romlandók, de ez nagyon hamar ilyen lesz.

2019. február 16.
Nagyon király cucc! Simán képes helyettesíteni mindenféle flancos arckrémet vagy bármiféle testápolót, jó napozás után, sérülésekre, kipirosodott bőrre, hidratálásra, tonik helyett. Egyszerű, de nagyszerű.