nimatika

Regisztráció dátuma: 2012. július 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Antonio Banderas Queen Of Seduction

Antonio Banderas Queen Of Seduction
2023. augusztus 3.

Szeretem, rajtam nagyon kellemes friss virágillat enyhe citrusos beütéssel, bár úgy kérdezik:mi ez a finom virágillat rajtam, eddig minden ismerősömnek tetszett. Tartósság közepes,csak ezért a négy pont.

Avon TTA Wonder Parfüm

Avon TTA Wonder Parfüm
2023. április 21.

Hát...... többet vártam tőle, az alapillatok nyomába sem ér, narancsvirág egyáltalán nem érződik (pár éve még voltak konténeres narancsfáink, Isteni finom illat volt, mikor virágoztak.) Kifújás után egy szúrós illat érződik legalább fél óráig, majd krémes "virágjellegű" illatá szelidül. Semmi extra, semmi különös, hétköznapi illat, sajnos. Mindenképpen mintában próbáljátok ki, szerintem is megosztó illat, tartósság közepes. Mindezt úgy írom, hogy szeretem az Avon parfűmöket, különösen a Today-t.

Avon Far Away Beyond EDP

Avon Far Away Beyond EDP
2022. január 15.

Nagyon - nagyon jó áron jutottam hozzá, kicsit gondolkodtam is rajta, mert eddig ez a Far Away vonal nem nagyon jött be, az anyaillatot meg kifejezetten nem szeretem. De! Valami mégis megfogott benne, nagyon tetszik, márcsak azért is, mert nagyon hajaz Laura Biagiotti Venezia-jára, pedig teljesen más összetevők. Köze nincs az előtte megjelenő Far Away változatokhoz. Mindemellett rettenetesen tartós! Bár az Én bőrömön általában minden parfüm nagyon tartós. Szóval válogatós parfümrajongóként, Nekem nagyon bejött.