nimatika

Regisztráció dátuma: 2012. július 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Jimjams Ultrasonic Bőrfiatalító Szett

Jimjams Ultrasonic Bőrfiatalító Szett
2021. október 11.

KB. 8-10 éve vettem a készüléket, hetente kétszer, háromszor használtam különböző olajokkal, tápláló, ránctalanító termékekkel (nem jimjams - okkal), lényegesen több krém szívódott fel, nem lett beesett az arcom, semmi kellemetlenség nem történt, hámlasztás vagy radírozás után szoktam használni. Ár-érték arányban korrekt, az árát bőven kiszolgálás, pár hónapja ment tönkre. Most nem ezt, hanem a másik ultrahangos gépünket rendeltem, mert ez ultrasonic bőrfiatalító, az meg ultrasonic ránctalanító készülék, a formájuk is más, nemtudom mennyiben különböznek egymástól, majd kiderül.

Jimjams Photonionic Szemkörnyék-Ránctalanító Szett

Jimjams Photonionic Szemkörnyék-Ránctalanító Szett
2021. október 11.

Úgy hetente 3,4 alkalommal használom, nem csodaszer, de a koromhoz(46) képest nincsenek kifejezett ráncaim,sem sötét karikáim, persze kencéket is használok, most, hogy melyik használ jobban vagy együtt van jó hatásuk nem tudom, de szeretem, több éve vettem, és még mindig bírja.

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék

Jimjams Vibrasonic Bőrtisztító Készülék
2021. október 11.

Ha ügyelek rá, hogy bizonyos részekre tartósan víz ne kerüljön, ha ráfröccsen, abból nincs gond, akkor Nekem teljesen bevált, tökéletesen tisztít, leginkább T vonalon használom, csak azért kap 4 csillagocskát, mert nem vízálló.