Nimrod

Regisztráció dátuma: 2011. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. március 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Martina Gebhardt Zsálya Arctisztító Tej

Martina Gebhardt Zsálya Arctisztító Tej
2019. február 6.

Talan mar egy eve hasznalom kisebb kihagyasokkal (uj termekek iranti elcsabulas 😀) es azt kell mondanom, hogy nem tudok elni nelkule. A bőrömről annyit, hogy komedokra hajlamos, fokent homlok es halantek tajon. Nem tudom mi az az osszetevo ebben a lemosoban ami ennyire hatekony, de annyira gyonyoruen kordaban tartja a bőröm, hogy el sem hiszem. Hasznalata utan pihe puha a bőröm allaga es nem engedi eltömődni a pórusaim. A hasznalataval egyre tisztabb es tisztabb. Amikor nem hasznalom, azonnal elkezd romlani ez az allapot, ugyhogy rajottem, hogy ez a kulcstermek a rutinomban. Egyebkent nagyon kenyelmes hasznalni, az allaga istenien selymes, kremes es lemosas utan pont annyira van csak visszazsirozo hatasa, amennyire komfortos es mivel imadom a naturalis illatokat, igy a zsalya eroteljes illata nekem nagyon tetszik. Valoban olyan mintha egy marék zsályát morzsoltam volna szet a tenyeremben. A hatasa egyebkent az osszetevoit nezve nem csoda. Martina tobb termékét hasznaltam mar es nagyon pozitiv velemennyel vagyok roluk. Batran ajanlom azoknak akik hasonlo gondokkal kuzdenek.

Byredo Pulp

Byredo Pulp
2018. február 25.

Fuu. Nem is tudom hol kezdjem. Nagyon nagyon furcsa. Mintha aszalt gyumolcsok lennenek saras vízbe áztatva. Nagyon poros, de egyben lágy és nyirkos is. Semmi koze a gyumolcsos illatokhoz, marmint azokhoz, amik altalaban eszunkbe jutnak errol a kategoriarol. Nagyon bohém, ahogy mar irtatok. Egyben nagyon friss es kellemes, de van benne valami nagyon idegen, taszító es sztem ettol lesz vonzó. Nem ugy ertem, hogy szexi, semmikeppen nem az. Az egyertelmu, hogy egy nagyon erdekes es kulonos alkotas. Ha valamihez hasonlitanom kellene, akkor Mugler Womanity-je lenne, nem is kicsit. Egy probat mindenkinek megér.

UPDATE: fel kell pontoznom! minel tobbszor viselem, annal jobban elvarazsol. korulottem mindenki “lefujjogta” es ez meg inkabb megerosit abban, hogy kell. mintha maga lenne a tiltott gyumolcs! IMADOM!!!!!

Byredo Gypsy Water

Byredo Gypsy Water
2017. november 20.

ez az illat annyira tokeletes szamomra es megis oly szomoru vagyok miatta. kaptam ajendekba egy roll-on olaj verziot es en ennel kisebb hatosugaru es tartossagu parfummel meg eletemben nem talalkoztam. talan a spray verzio intenzivebb lehet amikor kifujja az ember es az alkohol erossege megdobja az elején, de ertetlenul allok a jelenseg elott. felkenem csuklora, ful moge, ahova kell es nem hogy par perc mulva, de kb azonnal bele kell bujnom a borombe az orrommal, hogy erezzem. szomorusag toltott el. vegre egy illat, ami az izlesemnek es lelkemnek lett komponalva, es tessék: nem érzem. maga az illat 5 csillag, de az ero hianya miatt kenytelen vagyok 3-at adni.

kerdes: a sima fújós is ennyire gyenge?

1 ÖSSZETEVŐ

Cymbopogon Citratus (Lemongrass) EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott