Nina091

Regisztráció dátuma: 2020. július 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. július 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2020. augusztus 24.

Először papírcsíkon próbáltam, úgy nem éreztem benne semmi különlegeset, így sokáig nem is teszteltem magamon.
De mivel kávéimádó vagyok és nálam a vanília egyetlen parfümből sem hiányozhat, ezért nem tudtam belenyugodni, hogy ilyen illatjegyekkel ez a parfüm közömbös számomra, így egyik délután magamra fújtam. És milyen jól tettem. :)
Imádtam, olyan boldogsággal töltött el, hogy rögtön meg is rendeltem egy 30 ml-es kiszerelést belőle.
Hűvös őszi reggeleken tudom a leginkább elképzelni, így valószínűleg októbertől fogom majd aktívan használni.
Sokan panaszkodnak a tartósságára. Nekem nincs vele problémám. Persze vannak sokkal tartósabb parfümjeim, de azért ő is kibír 5-6 órát.

Jean Paul Gaultier La Belle EDP

Jean Paul Gaultier La Belle EDP
2020. augusztus 24.

Kolléganőm egyik reggel a kezembe nyomott egy 6 ml-es miniparfümöt, mondván, hogy kapta, de neki nem jön be, viszont tudja hogy én imádom az édes illatokat, próbáljam ki.
Eddig nem ismertem a márkát, valahogy kimaradt az életemből, de örök hála a kolléganőmnek, hogy megismertette velem.
Aznap reggel csak egy nagyon picit tettem a csuklómra, de már akkor éreztem, hogy jóban leszünk. Aztán eljött a másnap reggel ... szerelembe estem :)
Azóta minden nap ezt az illatot akarom érezni, az összes többi parfümömet parkolópályára küldte. :D
Ja és a tartóssága fantasztikus. Egyik este 8 körül fújtam magamra, és másnap reggel 9-kor megjegyezte a párom, hogy milyen finom illatom van. :)

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Kávébab Hab- és Tusfürdő
2020. július 30.

Kávéimádóknak kötelező kipróbálni :)
Reggeli zuhanyzásnál szoktam használni. Nagyon finom kávés illata van, szinte feltölt energiával. Utána a fürdőszobában még sokáig érezhető az illata, de sajnos a bőrömön egyáltalán nem marad meg, ezért -1* :(