Nina1988

Regisztráció dátuma: 2016. február 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. február 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2018. október 3.

A legjobb fogkrém, amit eddig próbáltam. Egy ideje figyelek arra, hogy fluoridmentes, és minél természetesebb összetevőkkel rendelkező fogkrémet használjak. Eddig a Neobio egyik fogkrémjét használtam, de azt annyira nem szerettem. Ez viszont szuper minden szempontból: jó ár-érték arány (a dm-ben fixen 699 Ft), szép összetevők, megfelelő habzás és tisztítás, és én az enyhén fahéjas ízét is imádom. Néha már unalmas az a túl erős mentol íz a többi fogkrémnél, ez után legalább nem zsibbad le a szám. :-)

Carolina Herrera Good Girl EDP

Carolina Herrera Good Girl EDP
2017. január 2.

Karácsonyra kaptam ezt a parfümöt, és teljesen telitalálat volt, beleszerettem. :-) Meg is lepődtem, hogy csak 3,5 csillagot kapott eddig. Az üvege is nagyon megnyerő, szerintem nem túl giccses, jól mutat a polcon. Amúgy már az összetevői alapján garantálható volt, hogy fog nekem tetszeni, mert amiben jázmin és tonkabab van, az szinte kivétel nélkül elvarázsol. Természetesen a tartósságával is meg vagyok elégedve.

Essence Pure Skin Pattanástalanító Hidratáló

Essence Pure Skin Pattanástalanító Hidratáló
2016. december 9.

Szerencsére már nem küzdök pattanásokkal, de pár éve még problémás volt a bőröm, és emiatt sok hasonló pattanás elleni "csodaszert" kipróbáltam. Talán ez volt közülük a legrosszabb. Tapasztalataim szerint, nem mindig igaz, hogy az olcsó termékek gyengébb minőségűek, de ebben az esetben sajnos ez teljesen az. Az összetevői valami borzasztóak!!! Még egyszer biztos nem kennék ilyen "mérget" magamra. Szerencsére azóta rátaláltam a natúrkozmetikumokra, amik teljesen jól teljesítenek minden fronton.