Nina29

2000 pont

Regisztráció dátuma: 2015. február 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

2000 pont

Regisztráció dátuma: 2015. február 20.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Elie Saab Le Parfum In White EDP

Elie Saab Le Parfum In White EDP
2021. október 9.

Rajtam olyan vegyes illat :D Kicsi Girl Of Now és kicsi Dior Poison Girl edp :D :D Szeretem bár annyira nem tartós, ezért csak 4 csillag.

Kativa Brazilian Straightening Hajegyensítő Kezelés

Kativa Brazilian Straightening Hajegyensítő Kezelés
2021. február 14.

Véletlen akadtam rá az egyik oldalon, neten utána néztem,találtam pár videót ami alapján szuper lehet. Megrendeltem,lesz ami lesz. Nagyon sok hajam van, sajnos a sok festés miatt a természetes göndör hajam már olyan semmi..nem is göndör nem is egyenes. akkor van (értelmes) hajam amikor eljövök a fodrásztól. :D 4 lépéses az egész folyamat, nekem kb 4 óra volt mire végeztem. Nagyon macera főleg ha sok a hajad. Az eredmény?! Kész Csoda... egyenes puha és extra fényes a hajam. Mint fodrász után. Elvileg 12 hétig tart a hatás, ma mostam meg elsőre kezelés után a hajam,nagyon kiváncsi voltam milyen lesz.És még tart.. :D puha fényes és egyenes még mindig. Pont a napokban kérdeztem a fodrászom hogy mennyi lenne egy tartós hajegyenesítés. Kb 40ezer azt mondta,mivel sok a hajam.. Ez a (csoda) 3800ft egy doboz. Még ha csak 2-3 hétig lesz ilyen a hajam akkor is megéri..még a macerát is. :) NAGYON AJÁNLOM..Szerintem Szuper termék. :)

House of Sillage Emerald Reign

House of Sillage Emerald Reign
2020. június 10.

Elvarázsolt az összes house of sillage parfüm. De csak az üveg...Az igen,igazi mestermunka :) Az illatok..pl ő. Mintám volt belőle..a huncut. Kellemes púderes illat, és ennyi. Rajtam sajnos nem volt tartós,de ruhán és a hajamon sokáig éreztem. 80% olyan illata van mint a Shalimar parfümnek. Erősen gondolkodtam hogy amig akciós megveszem őt is. Csak az üveg miatt. Ilyen áron kapni jobb és tartósabb illatokat. Csak az üvege miatt 4 csillag.