Nindzsuuu

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2017. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2090 pont

Regisztráció dátuma: 2017. október 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Borage Seed Oil

The Ordinary 100% Organic Cold-Pressed Borage Seed Oil
2019. március 5.

Kicsit csalódott vagyok, mert nem tudom az arcomra használni. Egyszerűen forog a szagától a gyomrom. Ha felkenem egyszerűen olyan mintha a használt olajba mártottam volna az arcomat.
Viszont nem akartam hogy kárba vésszen, ezért egy osztrák insta-oldalról inspirálódva megpróbáltam a hajamra (hajmosás előtt simán vagy pakolásba csepegtetve) a hajtöveimhez csepegtetve illetve a végekre, hagytam egy picit, majd egy óra múlva megmostam a hajam.
Bár arcra tervezték, hajápoló terméknek is megállja a helyét! 😁

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2019. február 21.

Régebben már tartottam egy 3 havi kúrát. Akkor is nagyon szerettem. 15 centit nőtt tőle a hajam.
Most elkezdtem egy kombinált kúrát a pezsgőtablettával együtt.Nem bántam meg! ismételtem szép hosszú és erős a hajam.

Az első hónapban megerősödik a hajam és a körmöm, a harmadik hétre beindul a haj növekedése és csökken a hajhullás.
A második hónapban még jobban beindul a növekedés.
A harmadik hónap végére 15 centivel hosszabb hajam lett, és a kombinált kúra miatt a bőröm is csoda lett a pezsitabitól.

Előnyök:
- szép hosszú és ellenálló, fényes haj
-gyors hajnöveledés
-erős körmök

Hátrányok:
- a gyors hajnövekedés miatt gyorsabban zsírosodik a haj
-(nálam) éhségérzetet váltott ki, ezért pikk pakk feljött rám 2 kiló. ( de ez korrigálható, ha este szedjük be, vacsora után.)

UPDATE:
Valamiért ahogy újra elkezdtem szedni a kapszulát semmi sem működött úgy ahogy kellett volna. Nagyon nagyon éhes lettem tőle!!! Sajnos emiatt hamarabb is sikerült feljönni a kilóknak. A hajamon viszont a legutóbbi próbálkozásnál nem segített. Csalódott vagyok, mert eddig csak pozitívumot tudtam mondani róla, de ezek után már nem. Az arcbőröm is megsínylette,mivel többet és általában csak rossz minőségű ételt kívántam totál kifordult önmagából. Mióta abbahagytam azóta visszaállt a rendes étvágyam, nem kívánok mindenfélét, az arcbőröm is helyreállt és a kilók is lementek. Nem tudom mi történhetett. Pedig akkor rendeltem magamnak. Azóta a pezsitabit sem iszom.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2018. december 17.

Az elején furcsa volt az állaga és az illata miatt, de ezt hamar megszoktam. Bizsergeti az arcomat, de nagyon hatásos.Mióta használom azóta a bőrőm tündököl és remekül érzem magam smink nélkül. Sőt mi több, nincs szükségem sminkre sem.