nine

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum

Revox Just Caffeine 5% Eye Contour Serum
2023. augusztus 11.

Már másfél üveggel elhasználtam, de igazából semmi extra hatást nem tapasztalok. Az Ordinary koffeines szérumához viszonyítva folyékonyabb az állaga, emiatt egy picit nehezebben kezelhető (számomra). Igazából az ára miatt vettem újra, és egy másik szemkörnyékápoló alá szoktam felvinni, hogy a fáradtság jeleit eltüntessem vele, de ha önmagában használom, akkor nem annyira szép a finishe, kicsit ragad és fényes.

Lush Twilight Tusfürdőzselé

Lush Twilight Tusfürdőzselé
2023. augusztus 11.

Egyetértek az előttem szólókkal. Eleinte nagyon jó buli volt vele fürdeni, az illata is nagyon tetszett (ez továbbra is így van). De még a felét sem használtam el, amikor elkezdett darabjaira hullani, nehezen kezelhető lett, nagyon sokat elpazaroltam, mert kicsúszott a kezeim közül, és meg sem tudtam fogni a csúszós kis darabkákat, így eltűntek a lefolyóban.. és ez nagyon bosszantó.

Revolution Haircare Plex 10 Hajkötés Helyreállító Lamellás Víz

Revolution Haircare Plex 10 Hajkötés Helyreállító Lamellás Víz
2023. április 21.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, amit ezúton is köszönök, és eddig meg vagyok vele elégedve. 2 alkalommal használtam, így hosszútávú következtetést még nem tudok levonni, de ami látszik, hogy egészségesebb kinézetű, fényesebb a hajam tőle, viszont nem nehezíti el a hajszálakat, mint sok másik hajápoló. Egyelőre nem érzem csodaszernek, mondjuk hozzá kell tenni, hogy rémes állapotú a hajam, így valószínű, hogy nehezebb dolga is van a készítménynek.
Az illata számomra kellemes, nem túl erős, amolyan tisztaságillatnak mondanám.
Nekem a vizes állaga az, ami teljesen új élmény, és egy picit nehezebben tudom kezelni, mert azt érzem, hogy egy része kifolyik a kezeim közül, és nem szeretek pazarolni, de majd talán ezt is meg tudom szokni. A leírás szerint az applikátorával kell felvinni a hajra, de úgy meg nem látom, hogy mennyit nyomok ki belőle :D Még folytatom a tesztelést, és update-elek, ha van valami pozitív vagy negatív változás.