nine

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 25 eladás
Megnézem

Clinique Clarifying Lotion 1.0 Twice A Day Exfoliator

Clinique Clarifying Lotion 1.0 Twice A Day Exfoliator
2020. február 28.

Alkoholmentes, gyengéd, mindennapos hámlasztó szalicilsavval. Rendszeres használattal tökéletesen hozza a tőle elvárható eredményt, kellemes érzetet hagy maga után, a bőröm frissebb, üdébb tőle. Szeretem, hogy illatmentes, nem irritálja a bőrömet, még úgy sem, ha használok mellé más kémiai hámlasztót. Nagyon kiadós, mivel keveset kell belőle használni, ezért valóban sokáig elég. Megéri az árát. Megy az 5 csillag.

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturising Cream
2020. január 17.

Ajándékba kaptam a krémet, félve próbáltam ki... Normál, olajosodásra hajlamos a bőröm, ezért tartottam tőle, hogy túl sűrű lesz, és nehéznek fogom érezni, fényes lesz tőle az arcom stb. De NEM! Isteni az állaga, könnyedén beszippantja a bőröm, megfelelően hidratál, az illata szerencsére nem erős, kellemesnek mondható. Télen biztosan megfelel a bőröm igényeinek de lehet, hogy nyárra már tényleg soknak érezném..
Összességében pozitív csalódás volt a számomra, örülök, hogy elkezdtem használni.

Kiehl's Ultra Facial Cream

Kiehl's Ultra Facial Cream
2019. december 15.

Az egyik legjobb krém, amivel találkoztam. Szépek az összetevői, nincs illata, és az itt leírtakkal ellentétben már a parabént is kivonták belőle. Kellemes, könnyed viselet egy normál-kombinált bőrre, jól lehet rá sminkelni, jól hidratál, egészséges bőrképet eredményez. Természetesen nem olcsó, de mivel keveset kell kenni belőle, ezért sokáig elég.