nine

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 13 eladás
Megnézem

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2019. november 5.

Tinédzser koromban használtam, és akkor teljesen oda-meg vissza voltam tőle. Azóta jó pár év eltelt, sok mindent kipróbáltam, de most eszembe jutott, hogy újra használnom kéne.
Továbbra is egy jó pirosítónak értékelem, bár az ecsete katasztrofális... (nyilván nem is azzal használom). Viszont most valahogy nem érzem eléggé pigmentáltnak, az első használatkor még jó volt, de az 5-6. használat alkalmával valahogy mintha kevésnek érezném.
Az illata nem zavaró, bár szerintem teljesen fölösleges.

La Roche-Posay Cicaplast Levres

La Roche-Posay Cicaplast Levres
2019. november 5.

Nem egy csodaszer, de meg vagyok elégedve vele! Főként éjszakára használom, kicsit vastagabb rétegben viszem fel, és így nagyszerűen hidratálja az amúgy meglehetősen száraz ajkamat. Szerintem összhangban van az ára a minőségével és a hatékonyságával.
Talán annyi a negatívuma, hogy néha nehéz az adagolása, pláne, hogy most már a tubus vége felé járok, kicsit nehezen nyomható ki a krém. Amikor meg tele volt, akkor előfordult, hogy hirtelen túl sok jött ki belőle. Picivel praktikusabb kiszerelése is lehetne, de ez tényleg csak egy apróság.

Uriage Eau Thermale Hidratáló Kompakt Púder SPF30

Uriage Eau Thermale Hidratáló Kompakt Púder SPF30
2019. augusztus 5.
(!)

Nyárra, alapozó helyett tökéletes alternatíva.
Kellemes, könnyed viselet, jól korrigálja az apró bőrhibákat, elszíneződéseket. Finom, nem túl erős "tisztaság illata" van. Külön pozitívum, hogy nem szárítja a bőrömet, hanem a fényvédelem és színkorrekció mellett, még hidratál is.
Azért adok "csak" 4 csillagot, mert a kompaktban lévő kis szivaccsal nem mondhatnám, hogy a legjobb a felvitel, de persze ízlések és pofonok.