Niobe28

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Purito Centella Green Level Safe Sun SPF50+ / PA++++

Purito Centella Green Level Safe Sun SPF50+ / PA++++
2020. október 31.

A sok pozitív vélemény miatt vettem meg, szerencsére csak mintákat...ne haragudjatok (akiknek ez No.1), de ez egy nehezen felszívódó, zsíros érzetű, vastag fényvédő, egész nap úgy érzem, mintha egy maszk lenne rajtam. Jómagam elég rendesen aláhidratálok és nem sminkelek rá, mert nincs rá szükségem. Az illata nem rossz, sokáig nem is érződik, de nekem egyértelmű, hogy nem ez lesz a következő nagy kiszerelésű fényvédőm. És azt még hozzátenném, hogy kizárólagosan ettől a terméktől, nekem nagy, gyulladt pattanásaim lettek, pedig csak 5-6 napig tartottak ki a minták.

Holika Holika Before & After Mask Sheet

Holika Holika Before & After Mask Sheet
2019. március 26.

Többfélét berendeltem belőle, az after drinking-ről tudok beszámolni, ezt próbáltam elsőnek. Lehet, hogy velem van a probléma ezzel a termékkel kapcsokatban is, de nekem egyáltalán nem jött be. Az én arcomnak túl sok volt, levétel után az arcomon maradt cuccot még szépen bemasszíroztam, ahogy az írva van, de a végeredmény nem volt kellemes. Ragadtam, olyan érzés volt, mintha zsírral kentem volna ve magam és az arcom nem tudna lélegezni. Utána kétszer tisztítottam le az arcom, de még akkor sem múlt el ez az érzés. A többit próbálgatom még, az említett after drinking egyáltalán nem jött be.

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. március 11.

Nekem 10 Ft-ot nem ér. Hullámos, félhosszú, vékony szálú hajam van. Már a hajmosás után, amikor fölkentem éreztem, hogy ebből nem lesz semmi...3 percet vártam, majd kiöblítettem. A hajam nem tette puhává, sőt kifejezettem megkeményítette, alig tudtam kifésülni, száradás után pedig úgy néztem ki, mint egy oroszlán, nagyon kellemetlen, sprőd tapintása lett a hajamnak. Használata után nem érzem azt a jól eső érzést, hogy milyen jó, tiszta a hajam. Ami pozitívum az óriás kiszerelés és az illata.