Niphredil

Regisztráció dátuma: 2018. október 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. október 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Musk Collection Glamour

Musk Collection Glamour
2019. július 15.

Nem vagyok egy nagy parfümös, aminek két oka van: 1. hihetetlen érzékeny az orrom, gyorsan elkezd zavarni bármi illat. 2. olyan bőrrel lettem megáldva, amin a legtöbb illatt nem kiteljesedik, hanem megcsúnyul vagy jobb esetben eltűnik róla percek alatt. :( A parfümvásárlás számomra kész rémálom általában...ennyit elöljáróban. Ebből az illatból ingyen kis mintát kaptam, már volt szerencsém Musk parfümhöz, a White musk verzióját régebben használtam, de nem sajnos nem vált be igazán. Ez viszont maga a csoda, nálam legalábbis felér eggyel...nincs agyonbonyolítva, kellemes, kis fás picit citrusos pezsgés, édeskés, de nem émelyítő feketeribiszke esszencia, nektár jellegű gyümölcsös karakter, nem szirupos máz. A végén kellemes púderes, krémes, fanyarkás egyvelegben szárad le. Csak visszafogottan pézsmás karakterű, nem fog trónolni, sohasem közönséges. Sokáig érződik bőrön és ruhán is, foltot nem hagy utóbbin. Bőrközeli illat inkább, ami csak finoman, mégis határozottan kivehetően körbevon. Elegáns, klasszikus, de modern és egyszerű is, nagyon nőies. Rajtam még 35 fokban is működött, ekkor felvett valami hársos, friss szénás jelleget. Aztán itt elfogyott a minta és amint alkalmam adódott megvettem a parfümöt is. :) Mindenképpen 25 éves kor felett ajánlom, az ára a nagy divatházak ilyen-olyan 'szenzációjaihoz' képest igencsak kedvező! Megkockáztatom, ha egy ismertebb divattervező, celeb neve alatt futna, sokat próbált, viselt és véleményezett illat lenne. Üdítő ritkaság, profi svájci illatszer! :) Létezik testápoló változatban is.

Lupilu Senisitive Baby Wipes

Lupilu Senisitive Baby Wipes
2019. április 5.

UPDATE: Időközben kipróbáltuk a 'comfort' verzióját is, ami majdnem ugyanez csak illatosított. Azzal sincs semmi probléma, semmi reakciót nem okoz, illata kellemesen babás, nem tolakodó. Mindkettőből fogok itthon tartani. :)

Ha már annyi Lidl sajátmárkás higiéniás és tisztálkodószert kipróbáltam és igazából galibát egyik se csinált, (még az se, amit végül nem veszek meg máskor), gondoltam kipróbálok egyet a törlőkendőik közül is. Kicsi gyerekeim vannak, mi még ilyesmit napi szinten használunk. Örülök, hogy van illatanyagmentes változatuk is és az összetevői is részemről teljesen rendben vannak. Kb két hete használjuk és eddig mindent, ami a leírásában szerepel betartott, semmi allergiás reakciót, pöttyöt, kicsípett bőrt nem okozott. Elődje nálunk a Penaten Ultra sensitive nedves törlőkendő volt, amit ezennel erre fogok lecserélni. Nem csak az ára a töredéke az említett Penatennek, hanem az összetevői között is több a természetes, kellemes ápoló anyag. A kendők kellően nedvesek, nem szárazak, nem tocsognak. Jól tisztít, az érintése is kellemes puha, simogató. Ugyan nem illatos, de frissít és eltünteti a szagokat, konkrétan popsitörlésre gondolok. Nem tudok róla rosszat mondani. Aki szeretne jó és olcsó nedvestörlőt a babájának annak ajánlom. Természetesen a részemről megüti az öt csillagot. Ma vettem még belőle pár csomaggal itthonra.

Listerine Nightly Reset Szájvíz

Listerine Nightly Reset Szájvíz
2019. március 8.

Tavaly nyertem egy flakonnal ebből a szájvízből, de már csak idén bontottam ki és mostanra el is használtam. Hát mit ne mondjak, szájvízként jól teszi a dolgát, jól tisztít, frissít, este használva, reggelre kelve is még érezni a hatását...ámbátor, nem azért... de ennek előtte és most utódjaként is a lidl-ben vett dentalux nevű lila színű illetve azóta már ugyanebből a kék színű szájvizet is kipróbáltam és semmi, de semmi különbséget nem fedeztem fel tudásukban, csak és kizárólag az árukban. Régen, évekkel ezelőtt sokat vettem Listerine szájvizet, de mára nem véletlenül lett ez a múlté. Szerintem mindennapos szájápolási termékért ekkora vagyont elkérni pofátlanság. Emellett tényleg van neki egy érdekes, kesernyés, gyógyszeres utóíze, ennél simán lehet kapni jóval olcsóbb és legalább ugyanennyit nyújtani tudó szájvizeket is. Ezért 3 csillagot adok.

1 MÁRKA