Nisa

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Elizabeth Taylor Violet Eyes EDP

Elizabeth Taylor Violet Eyes EDP
2016. szeptember 9.

Finom,cédrusos,nőcis illat.Az én bőrömön szépen kibontakozik az őszibarack,és visszafogottan a jázmin is.Ugyan nem túlzottan tartós,de ezt leszámítva,ha akarnék,sem tudnék rosszat mondani róla.Nem a legkedvesebb illatom,de nagyon szívesen nyúlok utána,főleg melegebb időben.Külön ki kell emelnem,hogy a rózsát olyan rafinált módon kombinálták bele,hogy kimondottan kellemesnek érzem benne,noha nem tartozik a kedvenc jegyeim közé.Mindent összevetve,egy nagyon univerzális,kortalan illatról van szó,mely játékos,vidám,mégis mély,érzéki,nőies.Ezért akár ajándékba is simán adható (az üvegére külön öröm ránézni,már csak emiatt is megdobban minden parfümmániás szíve :),de nem kell félni attól sem,ha látatlanban rendeljük meg,biztos a siker!

Guess Girl

Guess Girl
2016. szeptember 9.

Nem rossz,nem rossz,fiatal hölgyeknek való friss,virágos illat.Én csupán az ára miatt rendeltem meg,rendkívül olcsón jutottam hozzá egy 20 ml-s praktikus "retikülbarát" verzióhoz.Gondoltam,megér egy próbát.és azt leszámítva,hogy elég szintetikus hatást kelt,vállalható.A bergamott viszi a prímet az egész kompozícióban,visszafogottan a vanília és liliom megjelenik,a többi összetevő számomra nem annyira jellegzetes.Amolyan tizenkettő egy tucat(engem az Avon tucatillataira emlékeztet egy szemernyit),de a finomabbik kategóriából.

Salvatore Ferragamo Tuscan Soul EDT

Salvatore Ferragamo Tuscan Soul EDT
2016. szeptember 6.

Hát kérem,ez aztán citrusosság a javából!De nem az az ócska wc illatosítós fajta,nem ám!Ez egy igazi nemes,előkelő,finom,minimalista,visszafogott...citrusmennyország!Csordultig tömve válogatott összetevőkkel,mint a bergamott,a keserűnarancs (petitgrain),a narancsvirág.Némi erős rákoncentrálás után,enyhe magnólia-fuvallat is felfedezhető benne,de az én orrom előtt az írisz,és a fügefa rejtve maradtak,talán arra hivatottak,hogy jelenlétükkel a domináló összetevőket erőteljesebbé varázsolják,mint amikor a z édes sütibe,egy csipetnyi sót is rakunk,hogy jobban kiemelje az édességét.Használatakor minden pórusunkból maga a NYÁR árad,csodálatosan energizál ez az illat.Mivel uniszex parfümről van szó,az égadta világon semmi nőcis nincs benne,emiatt valószínűleg sokaknak csalódást okoz majd.Aki viszont valami különlegesre,nem hétköznapira vágyik,ez egy jó választás lehet.Pláne,ha rajong a citrusokért! :)