nitotera

Regisztráció dátuma: 2018. január 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Corsodyl Alkoholmentes Menta Ízű Szájöblögető Oldat

Corsodyl Alkoholmentes Menta Ízű Szájöblögető Oldat
2018. június 13.

Szajvizek kozul kedvencem. Eddig probaltam tobbet pl listerinet es dontodentet, egyik sem tetszett, dontodent gyenge volt, listerine meg szetmarta a szamat, ez valahol a ketto kozott van. Erzem hogy mukodik, de nem marja ki a nyalam.

Elizavecca Milky Piggy Centella Asiatica 100% Essence

Elizavecca Milky Piggy Centella Asiatica 100% Essence
2018. május 22.

100%os centella asiatica kivonat nem dragan, uhh igen bebi, ez kell mindenkinek!
hmm magarol a termekrol: az uveg gyonyoru tejuveg szep arany kupakkal, eleg premium hatasu :) a kivonat folyekony, barnas folyadek, kellemes kicsit gyogynovenyes illattal. en ugy vettem eszre segitett a gyulladasaimat levinni es gyogyitani a sebeimet tehat teljesen meg vagyok elegedve :)

Scinic Snail All In One Ampoule

Scinic Snail All In One Ampoule
2018. május 22.

elso csiganyalas termekem es imadom!

annyiba kerult, mint a nagyon hires cosrx (ami nem is volt raktaron) csak epp ket es felszer akkora, tehat gondoltam egy probat meger.
50%os csak a nyalka tartalma, de ez is boven eleg ahhoz a hires vizes-geles texturahoz. a maradek 50%ot szepen megpakoltak antioxidansokkal, gyulladáscsokkentokkel, peptidekkel es vitaminokkal es az egyetlen hatranya: parfummel is, viszont ettol isteni illata lesz. nagyon konnyen beszivodik es istenien hidratal, jobban mint barmelyik kremem, amiket eddig hasznaltam.
attoltottem egy pumpas flakonba, mint minden kozmetikumom ami nem abban erkezik es igy szepen hasznalhato, adagolhato, ami eloszor eleg nyogve-nyelos volt.
epp mosogatokent dolgozom napi tobb oraban tehat kepes nevetsegesen kiszaradni a kezem es eddig ez a kedvenc hidratalom ra :)