nittamano

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paese Bamboo Powder with Silk Proteins

Paese Bamboo Powder with Silk Proteins
2016. július 4.

Imádom. A bőröm nagyon zsíros. Arcmosás után 2-3 órával nagyon kifényesedik, ha meg használok valami sminket sokkal hamarabb látszik. De mióta rátaláltam erre mindennap használom. Azt nem mondom,hogy csodaszer, délutánra azért látni,hogy a bőröm zsírosodik, de nem kell újrasminkelnem,nem annyira látványos. Fényvédőt használok arra ecsettel a kényes területekre felviszek belőle. Utána jöhet a por alapozó, majd erre is vékony rétegben viszek fel ebből a porból.Nekem így vált be a legjobban.

Avon Planet Spa Indulgence Afrikai Shea Vaj és Csokoládé Trüffel Selymes Testápoló Krém

2013. július 29.

Egyszerűen imádom.Az illata miatt legszívesebben beleharapnèk.Nálam nem jelentkeznek a foltok ami èrdekes mert a lòtuszosnál igen.Könnyen be is szívòdikcsak az illata nem èrződik sokáig :-( Nagyon jó puha lesz a bőröm használata után.

Avon Planet Spa Thaiföldi Lótusz Luxus Testápóló Krém

Avon Planet Spa Thaiföldi Lótusz Luxus Testápóló Krém
2013. július 29.

Nagyin tetszett az illata azèrt vettem meg.Hatalmas csalódás volt!!! Nálam is jelentkeztek a fehèr foltok.Mintha krèta poros lettem volna,mèg ha vèkonyan kentem is.Ment is szinte az eg3sz a kukába.A dobozát viszont befogtam egy saját kèszítèsű krèmemnek :-)

1 ÖSSZETEVŐ