Nittuska

Regisztráció dátuma: 2015. július 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 6.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Essence Kajal Szemceruza

Essence Kajal Szemceruza
2019. október 22.

Az hagyján h nem tartós, de nekem csípte a szemem, könnyezett tőle.. Eddig még nem tapasztaltam ilyet más Szemceruzáknál... :/
Kuka.

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24

Bioderma Photoderm Max Aquafluide SPF50+/UVA24
2019. április 2.

Csak 1 mintát próbáltam belőle, de ahogy észre vettem itt a kommentek eléggé keverednek. Van ebből más fajta is pl színezett szóval figyeljetek oda mert így megtévesztő 😁😊
Szóval az én tapasztalom, hogy nagyon morzsálodik és pár óra után a smink is iszonyatosan nézett ki.
Corsx aha/bha toner majd a corsx Galactomyces essence aztán ezt a fényvédőt tettem fel, figyelve h minden jól beszívódjon, de úgy látszik hiába akkor is kukacosodott..
Ha kapok még belőle mintákat akkor tesztelgetem majd, de tuti nem veszem meg a teljes kiszerelést főleg h 15 fokban így viselkedett mi lenne akkor a 40fokba nyáron.... 😂

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+
2019. március 29.

Sok jót olvastam róla így hát megvettem és épp akciós volt online + szivacs is járt hozzá. (4700 Ft)
Az állaga full hasonlít a régi kedvenc fényvédőmhöz amit már nem gyártanak (Isehan Sunkiller baby milk rózsaszín)
Folyós, felvitelkor olajos de hamar "beszívódik"
Nekem a natural a legvilágosabb árnyalat van meg ami tök jól passzol az arcomhoz, végre majd nyáron a nagy melegben nem kell alapozót viselnem, mert ez is tökéletes lesz..
Remélem nem fog irritációt vagy bármi rosszat okozni hosszabb távon. Megelőlegezem addig is az 5*