nius

Regisztráció dátuma: 2013. május 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 13 vétel
Megnézem

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2020. július 3.

A legjobb cerka, amit valaha használtam. Tökéletes a színe, a vekonysaga, a tartóssága.
Hatalmas negatívum viszont, hogy talán 5 alkalomra elég. Kár érte, mert tényleg tökéletes!

Clinique Take The Day Off Arctisztító Tej

Clinique Take The Day Off Arctisztító Tej
2020. július 3.

A legroszabb kozmetikum valaha. Sőt. A legroszabb bármi is valaha. Ha megkerdezné valaki, hogy melyik a legroszabb papírvágó olló, azt mondanám, hogy ő az. Take the day off balzsamért mentem, de sajnos nem volt, így lekaptam őt a polcról, gondolván hogy olyan rossz nem lehet. Hát valóban nem olyan rossz, mert annál is sokkal rosszabb:
1. R*hadtul csípi a szemet.
2. Nem hozza le azt a minimális sminket sem, amit én viselek(szempillaspiral és szemöldök cerka). Vajon hogy birkozna akkor meg egy jobb alapozóval mondjuk?!
3. Bár az állaga tejes, és a sminket nem mozdítja meg, mégis lemosas utan marad az arcon egy furcsa filmes réteg. Ki érti ezt...? :D
4. Legalább 10 pumpálás kell, hogy elég legyen az arcomra, pedig esküszöm, hogy nincsen XXL-es fejem. 😁
5. Talán 5x ha használtam, de már egy jelentős része (kb a negyede) hianyzik. (nem mintha sajnálnám, hogy elfogy, de azért na....)
6. Nem hogy tisztábbnak nem, de éppen koszosabbnak érzem az arcom, ha ezt használom.
7. A legolcsóbb baleás lemosó/étolaj/ sima víz is jobb.
8. Sz*r, de legalább k*rva drága.
Az mondjuk mindenképpen pozitívum, hogy most megint évekig nem csinálok impulzus vásárlást. Nem, clinique-t sem.

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál

L'Oreal Paris Voluminous Lash Paradise Szempillaspirál
2020. január 31.

Annyira próbáltam szeretni....
A helyzet az, hogy alapból is hosszú, dús pillaim vannak, így nem igénylem az extra duaitast, hosszabbítást, kutyafülét, de ugye a hype, meg a csapból is ez folyt, így megvettem. Az elején sem muzsikált szépen. Szerintem ormótlanul hatalmas a kefeje, és indokolatlanul sok festéket vesz fel, ráadásul nagyon tapasztja a pillakat. De ami még meglepőbb, hogy kb 3 hét után teljesen beszaradt. Volt ugyan festék a tubusban, de teljesen osszeallt, megszaradt a festék. (megneztem, nem volt előtte se kibontva, se lejárt nem volt a cucc).
Azért 2 csillag, mert anno egy bobbi spirál ennél is jobban kiakasztott, tripla árért, szóval van ennél lejjebb is.