Nix

Regisztráció dátuma: 2014. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. május 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Ebelin InvisiBobble

Ebelin InvisiBobble
2015. június 17.

Nagyon hasznos kis dolog. Nem nyomja meg a hajam, nem törik tőle és nem húzza a fejbőröm. Laza copfhoz ideális.
Egyébként múlt héten vettem és már nem dobozban árulják, hanem összefűzve hármasával, de egész biztos, hogy ugyanez. Egész véletlenül találtam egyet, nem is a helyén és azóta is vadászom, de egy DMben sem találtam még.
A 3 db elég kevés, ha valaki mindennap használja, ugyanis kb egy nap mire visszazsugorodik eredeti méretére. Kinyúlva is használható, de én úgy vettem észre, hogy úgy annyira nem tartja a hajat erősen.
A nagy hibája viszont, hogy úgy készül, hogy a műanyag két vége egymáshoz van olvasztva és nekem már 2 hajguminál is megrepedt, így valószínűleg hamarosan szét fog pattanni.
Ettől függetlenül az ötlet abszolút csodaszer kategória, ha véletlenül belefutok meging biztos veszek még 2 csomaggal, mert az 500Ft-ot így is megéri nekem, de az eredeti invisibobblet is ki fogom próbálni, hátha az tartósabb. A hibája miatt nem kap tőlem maximumot.

Alverde Color&Care Alapozó

Alverde Color&Care Alapozó
2015. május 15.

A 20-as medium caramel árnyalat van meg. Eddig a L'oreal Tue match alapozóját használtam, ami kicsit már túl sok volt. Mivel nagyobb bőrhibáim nincsinek, így nyárra mindenképp egy gyenge fedésű alapozót kerestem, ami egységes bőrszínt ad és alapot a sminknek.
A szín pont jó, egy hajszálnyival sötétebb, mint kéne, de felkenés után nem látszik és nyárra úgyis kell az eggyel sötétebb.
Aki csak egy gyenge bőrszínegységesítő terméket keres,annak tökéletes, de, aki full coveraget akar annak nem lesz jó.
Nagyon ligt-os bb jellegű termék.

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir EDP

Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir EDP
2014. december 15.

A kedvenc illataim általában lila üvegesek és nagyon ritkán sikerül egy olyat találni, ami igazán megfogna. Legutóbbi illat, ami megfogott Carolina Herrera-tól a Sublime. Egészen addig amíg nem próbáltam ki ezt az illatot. Onnantól kezdve már el is felejtettem milyen volt a sublime illata. A legszörnyűbb az egészben, hogy minél többször próbálom (egyenlőre csak a Müllerben) annál jobban tetszik.
Rajtam általában az illatok pár óra alatt eltűnnek, ez az illat viszont még este is érezhető volt.
Tömény, erős, de valahogy mégis olyan könnyű, édeskés, de nem fruskás tucat illat. Nagyon dögös és fűszeres a bőrömön. Rajtam határozottan kiérzik a jázmin a vanília mellett és valami lágy fűszeresség is az édesség mellett.
Szóval számomra tökéletes ez az illat, ami elég érdekes mert a sima manifesto esetében csak valami lágy édességet és töménytelen vaníliát éreztem, azt is csak szolidan.
Én egyértelműen télre és őszre tudom elképzelni. Estére, de nappalra is, még kiskosztümös munkahelyre is vállalható szerintem.