Nixa

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Care Aloe Vera és Uborka Arckrém

Avon Care Aloe Vera és Uborka Arckrém
2020. március 30.

Szerintem 500 Ft-ért ez egy nagyon szuper kis krém, főleg hogy 100 ml-s kiszerelésben lehet kapni így sokáig elég is, kb. két hónapja használom szerintem jól hidratál nekem ennél több nem is nagyon kell, egy ideje kicsit több a pattanás rajtam nem tudom hogy az ennek köszönhető-e, de mivel sok vitamint szedek én inkább azokra gyanakszom de azért nem vonok le csillagot, szerintem szuper!👍🏼

Barnängen Oil Intense Testápoló Balzsam

Barnängen Oil Intense Testápoló Balzsam
2020. március 30.

Úristen ez egy csoda!!💖 Ez a testápoló egy hihetetlenül finom illatú, nagyon sűrű, rendkívül gyorsan beszívódó testápoló és hihetetlenül hidratálja az ember bőrét, engem az illatával már megfogott úgyhogy innentől kezdve azt hiszem hogy a Dove testápolót biztos hogy le fogom cserélni erre a márkára, sőt következőre a tusfürdőjét is ki fogom próbálni! Megy az 5*

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam
2020. március 30.

Nagyon jó kis kifésülő spray ez, a testvérem javasolta hogy ne kenjem össze-vissza mindennel a hajamat hanem mossam meg alaposan samponnal és törölköző száraz hajra fújjak ilyen sprayt és már kész is a hajápolás nem kell mindenféle kence és teljesen igaza volt! A hajam ápolt dús és egészséges! Illata is szuper!👍🏼