Nixi91

Beautripful
Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beautripful
Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Pupa Vamp! All In One Mascara

Pupa Vamp! All In One Mascara
2019. december 15.
(!)

Tesztelésre kaptam. Eddig nagyon jól teljesített, nem pereg, szépen íveli a pillákat, mélyfekete színe van. Számomra kicsit túl sok festéket vesz fel, főleg a hegyénél, így a belső szemzugnál vigyázni kell. De amúgy love! :)

Pupa Vamp! Stylo Liner

Pupa Vamp! Stylo Liner
2019. december 15.
(!)

Trnd tesztelésre kaptam. A filces tusok nekem általában gyorsan kiszáradnak és nem szeretek annyira velük sminkelni, de ez eddig elég ígéretesnek tűnik! Szép mélyfekete színe van, rajtam tartós. Könnyű vele dolgozni. :)

Etude House Baking Powder BB Deep Cleansing Foam

Etude House Baking Powder BB Deep Cleansing Foam
2019. február 15.

Egyik kedvenc arclemosóm, én is 30 ml-es kiszerelésben rendeltem ebayről, 3 dollárért. Az illatáért odavagyok, engem a citromos sütire emlékeztet! Nagyon jól habzik, csak egy kis pötty kell belőle, így sokáig elég, és a makacsabb sminkkel is elbánik. Csikorgósan tiszta lesz utána a bőr, amit én szeretek mert nagyon friss érzésem van utána, bár tudom, hogy páran nincsenek oda érte. Néha húzódhat a bőr a használata után ha mindennap ezt használja az ember, én kombináltam egy másik, kíméletesebb lemosóval, és így egyszer ezt, egyszer azt használva jól bevált. :)