Nixi91

Beautripful
Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Beautripful
Regisztráció dátuma: 2016. október 9.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 10 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Etude House Baking Powder BB Deep Cleansing Foam

Etude House Baking Powder BB Deep Cleansing Foam
2019. február 15.

Egyik kedvenc arclemosóm, én is 30 ml-es kiszerelésben rendeltem ebayről, 3 dollárért. Az illatáért odavagyok, engem a citromos sütire emlékeztet! Nagyon jól habzik, csak egy kis pötty kell belőle, így sokáig elég, és a makacsabb sminkkel is elbánik. Csikorgósan tiszta lesz utána a bőr, amit én szeretek mert nagyon friss érzésem van utána, bár tudom, hogy páran nincsenek oda érte. Néha húzódhat a bőr a használata után ha mindennap ezt használja az ember, én kombináltam egy másik, kíméletesebb lemosóval, és így egyszer ezt, egyszer azt használva jól bevált. :)

Etude House Baking Powder Crunch Pore Scrub

Etude House Baking Powder Crunch Pore Scrub
2019. február 15.

A szemcsék nagyon jól leradírozzák az elhalt hámsejteket, pihe puha pofi marad utána napokig. Én 1-2x használom hetente, 2-3 használatra elég egy tasak. Én nem igazán érzem a mentolt benne, inkább enyhe citromos illata van, egyáltalán nem zavaró. Egyik kedvenc bőrradírom lett, tényleg jól tisztít, a lightos sminkkel is elbánik. 8 dollárért vettem ebayen. :)

Magister Products Vaníliás Arcradír

Magister Products Vaníliás Arcradír
2018. szeptember 18.

Bár csak 50 ml-es, de nagyon sokáig kitart, hiszen kevés is elég belőle. Halvány rózsaszín, enyhe vanília illatú, durva szemű szemcsés bőrradír (én éppen ezért imádom), sűrű, olajos-krémes formulában, ami a víz használatával elkezd egy kicsit olvadni. Hihetetlen milyen puha lesz utána a bőr, az összes elhalt hámsejtet eltávolítja, a pórusok tisztábbak lesznek, egységesebbé teszi a bőrt. A használata után pici bőrpír jelentkezhet a só miatt, bár nekem nem vészes, picit csíp csak a pattiknál, de ez azt jelenti, hogy dolgozik a termék, sőt én élvezem mert tudom, hogy így van min javítania. Egyszóval fertőtlenít, segít lehúzni a pattanásokat (főleg ha hosszabb ideig rajta hagyjuk), és utána babapopsi bőrt kapunk lemosás után az olajoknak köszönhetően, egyáltalán nem szárítja a bőrt, ideális zsíros-kombinált bőr ápolására.
Ez lett az egyik kedvenc radírom. Újravevős!