Nixi99

Regisztráció dátuma: 2020. június 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. június 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta

X-Epil Szőrtelenítő Cukorpaszta
2020. november 30.

Tegnap próbáltam ki először, lehúzó csíkkal, nem melegítgettem, csak egy kanállal kivájkodtam egy darabot, bőrön pont eléggé melegszik fel. A lábaimon próbáltam, nagyon könnyedén szed ki mindent, nem kellet ráncigálni, meg semmi, csak ajánlani tudom. Érdemes kísérletezni vele szerintem, legközelebb megpróbálom kicsit megmelegíteni, hátha nagyobb területen szét tudom kenni és így gyorsabban haladnék vele. Úgyhogy lányok ne adjátok fel, próbálhassátok többféleképpen :)

UP.: vagy 2 hete kipróbáltam intim területeken is és ott is remekül működik! Csak ajánlani tudom! :)

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arclemosó Zselé

Yves Rocher Sebo Végétal Tisztító Arclemosó Zselé
2020. november 27.

Jól tisztít, finom az illata, nekem az arcomat is mattabbá teszi. A sminket is jól lehozza, a szemekről is akár, nem csíp. Nekem egy nagyobbacska borsószemnyi adag elég egy alkalomra belőle, így sokáig kitart. Egyszóval tezi a dolgát.

iUNIK Rose Galactomyces Synergy Serum

iUNIK Rose Galactomyces Synergy Serum
2020. november 23.

UP.: Adok neki még egy csillagot, mert most vettem egy új tonert és esszenciát (Cosrx 2 az 1-ben fehér pórusösszehúzó tonerjét és a csiganyál esszenciát) és így remekül együtt tudnak működni. Nagyon jól hidratál és egyáltalán nem fénylik a bőröm, olajosságot is csak minimálisan érzek, kivéve persze, ha sokat viszek fel, de rájöttem, hogy ebből a szérumból egy nagyon kevéske is elég. Egyszóval sokkal jobban megszerettem!

Sajnos kénytelen vagyok lepontozni. :( Néhány hete használom, a tág pórusaimra vettem, hát azokkal nem csinál semmit. :( Hidratálni elég jól hidratál és szerencsére pattanásokat sem okoz, de nekem mindig marad a bőrömön egy olajos réteg, ami nagyon zavaró és fénylik is tőle a fejem. Elpacsmagolom itt homeofficeban, de már várom, hogy elfogyjon.

1 MÁRKA