Nixiii

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. október 5.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Naturiti Intim Bőrfrissítő Peeling

Naturiti Intim Bőrfrissítő Peeling
2018. december 21.

Mit keres ebben a termékben az eukaliptuszolaj? Amennyiben egy kicsit utána olvasol, megtalálod, hogy antiszeptikus hatású. Intim területen pedig ez elég hasznos, főleg, ha szőrtelenítesz ezen a részen. Ez NEM egy lemosó, ez egy bőrradír. Nem minden nap kell használni, kifejezetten gyantázás után nem is szabad az irritált bőrfelület miatt. Zsíros hatású, de a szeméremdombra nem is ajánlatos, hanem az ajkak felé... A másik: "Lehetetlen lemosni". Ez a lényege. Nem kell lemosni, felkened, leöblíted, gyengéden felitatod a vizet és hagyod, hogy ápoljon. Én nem ebben a kozmetikában dolgozom, de majd` 2 éve járok oda, ezért ezt a két kommentet nem is értem. A kozmetikus lányok érthetően elmagyarázzák, hogyan kell használni a terméket. Mindenkinek meg van a joga a véleményhez, de butaságokkal ne vezessük félre a másikat. Amennyiben úgy használjuk a radírt, ahogy a kozmetikusok ajánlják, szerintem tökéletes. Finom illatú, csökkenti a gyulladást és ápol.

Kék-Lukács Kék Kenőcs

Kék-Lukács Kék Kenőcs
2018. január 24.

Én is az állatorvostól kaptam, bár nem konkrétan a sebre, mert a kutyus azzal nem is foglalkozott. Az üres zacsi azonban fura volt neki és állandóan nyalogatta. Ettől piros lett, és megduzzadt nagyon. Mindig az órás séták előtt kentem fel neki (nagyon fájlalta, de egy kis jutifalival nehezen el lehetett terelni a figyelmét). Másfél nap telt el és gyönyörűen néz ki (már amennyire ezt szépnek lehet nevezni :D) Mindenesetre nem fájlalja már, odanyúlhatok neki, és nem is nyalogatja olyan sűrűn. Ha valami sérülésem lesz, tuti ki fogom próbálni rá én is! Nagyon hálás vagyok ezért a kencéért.

Vollaré Cosmetics CC Cream Bőrtápláló Argán és Hyaluron Anti-Aging Bőrfelszín-Kiegyenlítő Alapozó

2017. május 14.

Imádom. Egyáltalán nem pattogok ki tőle. A kisebb nagyobb patikat nem fedi el, de ez nekem egyáltalán nem baj. Szépen egységesít, gyönyörű fényt ad és teljesen természetes. A Damjanich utcai 100-asban, illetve a Jászai Mari téri nagy kínaiban is lehet kapni. Előbbiben kb 300 ft-al olcsóbban. Tudom nem nagy összeg, de hátha valakinek számít. :)
Ja és én fekete csomagolásban vettem, ezen ne lepődjetek meg!