NixonB

Regisztráció dátuma: 2013. március 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Catrice Creatrice Vinyl Lacquer Lip Palette

Catrice Creatrice Vinyl Lacquer Lip Palette
2018. július 17.

Röviden: a vásárlás követő nap visszamentem megvenni a matt verziót is. Hozzáteszem,féláron.

Nagyon krémes állag, ehhez képest meglepően tartós rajtam.
Hezitáltam, hogy ezt vagy sötétebb árnyalatú palettát válasszam mert elsőre vadnak tűntek a színek de szerencsére
felkenve nem annyira intenzívek a színek. A bázist és az ajakpúdert se próbáltam, szerintem helyette még két szín elfért volna.
Kedvenceim jobbról a 3., 6. és a 7.
A csomagolás masszív, táskabarát de a nyári melegben azért nem szívesen cipelném magammal mert így is (túl)krémes.

Külcsín: 5 (a benne lévő tükör miatt 5*)
Termék: 4

Lovely Chocolate Bronzer

Lovely Chocolate Bronzer
2018. június 1.

Cuki csomagolás, finom illat (bár nem kifejezetten csokira emlékeztet) , ideális matt szín bronzosításra a toffee chocolate árnyalat. 9 g termék 1100ft körüli áron nagyon is baráti! :) Nem a legtartósabb, kora délután már ráfér a frissítés. Szívesen kipróbálnám a legsötétebb árnyalatban is kontúrozásra. Engem kicsit emlékeztet a megboldogult NYC bronzeremre árnyalatban, textúrában és felvitelben egyaránt csak az ennél valamivel tartósabb volt.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2018. június 1.

Jól végzi a dolgát: a minimál hétköznapi sminket pikk-pakk eltávolítja dörzsölés nélkül. Egy erősebb (sötétebb) esetleg vízálló sminkkel is jól elbánik. 1-1 vattakorongnyi elég egy teljes smink lemosására.Csak az esti rutinban veszem hasznát, mert egyáltalán nincs frissítő, élénkítő hatással rám így reggelente inkább a hideg víz - géles arctisztító kombinációt választom.
Nem hagy maga után ragacsosságot és szerencsére illata sincs így nem is irritál. Csak az árát kicsit túlzónak találom.