nj521

Regisztráció dátuma: 2017. május 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. május 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Alverde Koffein Sampon Feketebors-Kakukkfű

Alverde Koffein Sampon Feketebors-Kakukkfű
2020. április 21.

Kellemes illat, jól habzik, megfelelően tisztít. Hajtőre bevált sampon, teszi a dolgát. Több babahajam van és kevésbé hullik fésülködéskor, hajmosáskor, formázás közben vagy hajfestéskor a hajam. Sokadjára veszem újra.

Palette Natural Colors Hajfesték

Palette Natural Colors Hajfesték
2020. április 20.

Szőkítés után a 10-2-vel festettem be a hajtövemet, a végét pedig Color Live Cool Rose-zal. Szuper lett a végeredmény! Hamvas lett a hajam, pasztel rózsaszín a vége. Olyan, mint valami lightos eperturmix. Nem ennek a festéknek az ápolójával fejeztem be a műveletet, de szerintem nem ezen múlik a végeredmény. Nem maradt festékszagú a hajam, nem irritált, nem csípett és nem szárította ki a hajamat. Elégedett vagyok vele!

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték

Schwarzkopf Gliss Color Care & Moisture Hajfesték
2020. április 20.

A világosító/szőkítőt használtam. Elég sokféle volt már a hajszínem, február közepén volt egy másik festék opálszőke árnyalatában festve, előtte egy másikkal szőkítve, azelőtt pár festéssel pedig vöröses volt. Ettől a festéktől egységesnek mondható lett a hajszínem. Ez volt a célom is, mert pasztell rózsaszínre akartam festeni utána. A lenövésem is szép szőke lett, a sokszor festett hajvégeim is szépek voltak. Nem voltak benne sárga részek. Nos a balzsam. A BALZSAM! Imádom, kell!! Puha, selymes, illatos hajkorona. 10 csillag!!