nj521

Regisztráció dátuma: 2017. május 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. május 29.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Balea Duschpeeling Calm Coco

Balea Duschpeeling Calm Coco
2020. február 27.

Használat közben finom kókusz-kávé illata van, amit nagyon szeretek. A kávé por nem karcol, nekem megfelelő a szemcsék mérete. A termék szerintem olyan sűrűbb gél állagú. Árban is teljesen jó. Tényleg puhább tőle a bőröm, minden másnap használom. Az illata lehetne tartósabb, bár a kókuszos vonala kicsit műre sikerült. A víz egy picit barnás tőle, gondolom csak a kávé :D Remélem nem valami extra rövid limitált darab, szeretném még többször újravenni ;)

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15

Rimmel Wake Me Up Alapozó SPF15
2018. szeptember 23.

Könnyű állagú, hidratálón is szépen eloszlatható (akár kézzel is), kiegyenlíti a bőrszínemet. Akciósan vettem, nekem egész napot is kibír. Nem zavarnak a csillámok, egészséges ragyogása van. Egyébként is csak közelről látszanak a csillámok. Nem kopott durván a nap folyamán (többször is egész nap ezt viseltem, kb 3 hete vettem). Orrtörlésre kopik, de ez nem számít. Nincsenek bőrhibáim, enyhe pirosodás van az orcáimon, ezeket szépen fedi, valamint a halvány karikákat is a szemem alatt. Pattanásos, kiütéses nem lettem tőle. Nekem megvan a tökéletes alapozóm azt hiszem :)

Avon True BB 7 az 1-ben Körömlakk

Avon True BB 7 az 1-ben Körömlakk
2018. szeptember 16.

Nem tudom nekem milyen lakk jött, de nem olyan, mint az itt leírtak. Gyorsan szárad, két rétegben kenem, nem csíkos, természetes köröm színű, nem kopik (3 nap: mosogatás, kisgyerek mellett sokszori kézmosás stb). Nekem eddig nagyon tetszik!