njuli84

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 6.
Bőrtípus: -

Megnézem

Garnier Botanic Therapy Green Tea Sampon

Garnier Botanic Therapy Green Tea Sampon
2021. november 26.

Kicsit szárítja igen a hajat, de csak kb enyhe közepes mértékben, vannak ennél sokkal szárítóbb samponok szerintem, és ellentétben más szalicilsav tartalmú samponnal, ez nem veszi el a haj fényét. Zsìros fejbőr/hajuaknak jó lehet, frissítő zöld tea illatú, és markáns. Egy időben használtam, aztán kezdte megszokni a fejbőröm, és kezdett nem jól viselkedni ( korpásodás, viszketés vagy lelapult haj), de ez nálam mindig így van, ezért mindig váltogatok, de pl most visszatérek erre megint.

Balea Med Ultra Sensitive Sampon

Balea Med Ultra Sensitive Sampon
2021. november 20.

Nagyon szárítja a hajat. Gondoltam, van benne panthenol tocopherol, nicainamid, nem lehet olyan siralmas, de sajnos az. És nem is tisztít rendesen.

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2021. november 19.

Nagyon jó. Ami ellene szól, hogy alkohol tartalmú, felkenéskor érezni is, bár úgy látom nekem ez nem okozott problémát. Illetve gyorsan fogy, így drága. Nem biztos h újravenném emiatt, de egyenlőre ez a top 1, nem találtam jobbat. Akkor zsírosított nekem csak, amikor hidratalót is kentem alá, ha azt kihagytam, és csak sima ha plus b5 ment alá, egyáltalán nem zsìrosított, és szepen beszívódott. Az utolsó pár ml t csak teljes függőleges helyzetben lefelé tartva adja ki magából a kis hamis.