nkatika

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP
2019. augusztus 26.

A csoda, ahogy a vanília többé már nem csupán íz, hanem illat! Ő a varázspálca!
Ez az összetevőlista hozza ki belőle azt, amitől számomra nem a hétköznapi, émelygős tucatvanília lesz, hanem egy meleg, bújós bájfelhő. Igen. Az én bőrömön szépen kinyílik, valószínűleg a benzoin is rásegít. Szerencsére a mély tónusok nem túl dominánsak. Figyelem: a só nem só, egyértelműen, de a puhasága miatt annyira nem hiányolom.
Olyan napesti fürdőzés hangulatát adja, legalábbis én így vizionálom: lubickolás után állok a parton és nézem a lemenő nap egyre keskenyedő "hídját" a vizen, még törölközőbe burkolózva, félig didergős-nedvesen, örömmel.
Rajtam nagyon tartós, nem túl erőteljes szillázs, pont elegendő. Elégedett vagyok a 100ml-s befeketetésemmel, az üvege is csodás!
Második JHG parfümöm.

Catrice Glam & Doll Volume & Definition Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll Volume & Definition Szempillaspirál
2019. augusztus 21.

Rég visszaálltam a hagyományos sörtéjű kefékre, de szilikon ide - szilikon oda, ennek a kefének az alakja és a zöld összetevők végül rávettek, hogy megvásároljam. És végül abszolút nyertesen jött ki ez a kis formás, csini spirál. Teljesen kézreáll, a kefe hegyén van néhány különállú "rost", amivel a belső szemzug pillái is játszi könnyedséggel elérhetők, de itt azért hajlamosabb több festéket felvenni, óvatosan le lehet húzni.
A festék állaga szép, egy rétegben is látványos a hatása, nem maszatolódik, igaz, nem dörzsölöm (márcsak lencse miatt se). De nem pandásodik.
Én az alsó pillasort nem tudom festeni, mert hézagos, de nagyon hosszú, úgyhogy erről sajnos nem tudok véleményt formálni.
Teljes high-end hatású termék, örülök, hogy megvettem.

IsaDora Bronzing Eye Bar Szemhéjpúder Paletta

IsaDora Bronzing Eye Bar Szemhéjpúder Paletta
2019. augusztus 13.

Univerzális palettám. Nálam pirosító, bronzer, highlighter és szemhéjpúder is. A türkiz színbe habarodtam bele. Rejtett szemhéjam van, így nem áldozok sokat szemhéjpúderre, a felkenődő hatást simán elérem a drogériás termékekkel :) Ez viszont egy bázissal teljesen a helyén marad. Felvinni sem olyan porolós. Szép, intenzív színek. A kép bal elsője highlighternek beillik, a harmadik vékonyan a pirosítóm, a negyedik a bronzerem és a mélyárnyalóm, a másik kettő szemhéjra valók. Nagyon pigmentált színek, a türkizen kívül mindnek utána kell satírozni. A tartósságával párosulva nagyon jó ár-/érték arányú termék. Végül örülök, hogy birtokolhatom, Dogulasból rendeltem, online.
A tükör praktikus, az univerzalitását tekintve külön öröm, hogy nincs hozzá felesleges ecset - mindegyiket másikkal applikálom, úgyis :)
Elsőre letört a körömöm, mire ki tudtam nyitni, ma már könnyebben nyílik, de biztonságosan zárható.