nkatika

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Juliette Has a Gun Not A Perfume

Juliette Has a Gun Not A Perfume
2020. január 20.

Drága Julie!
Megleptél! Jöttödre rég vártam már, de felkavaró érkezésedre nem számítottam!
Egyszerűséged előtt térdet hajtok. Apró mivoltod fordítottan arányos általad kiváltott érzelmeimmel.
Beléd szeretni és mindent átértékelni egy picur leheletedre… Nem vágyom más karjaiba, ha te is kitartasz mellettem.
Ölel,

Upd.: maradtunk egymásnak. Vége a kalandoknak 💕

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes EDP
2019. augusztus 26.

A csoda, ahogy a vanília többé már nem csupán íz, hanem illat! Ő a varázspálca!
Ez az összetevőlista hozza ki belőle azt, amitől számomra nem a hétköznapi, émelygős tucatvanília lesz, hanem egy meleg, bújós bájfelhő. Igen. Az én bőrömön szépen kinyílik, valószínűleg a benzoin is rásegít. Szerencsére a mély tónusok nem túl dominánsak. Figyelem: a só nem só, egyértelműen, de a puhasága miatt annyira nem hiányolom.
Olyan napesti fürdőzés hangulatát adja, legalábbis én így vizionálom: lubickolás után állok a parton és nézem a lemenő nap egyre keskenyedő "hídját" a vizen, még törölközőbe burkolózva, félig didergős-nedvesen, örömmel.
Rajtam nagyon tartós, nem túl erőteljes szillázs, pont elegendő. Elégedett vagyok a 100ml-s befeketetésemmel, az üvege is csodás!
Második JHG parfümöm.

Catrice Glam & Doll Volume & Definition Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll Volume & Definition Szempillaspirál
2019. augusztus 21.

Rég visszaálltam a hagyományos sörtéjű kefékre, de szilikon ide - szilikon oda, ennek a kefének az alakja és a zöld összetevők végül rávettek, hogy megvásároljam. És végül abszolút nyertesen jött ki ez a kis formás, csini spirál. Teljesen kézreáll, a kefe hegyén van néhány különállú "rost", amivel a belső szemzug pillái is játszi könnyedséggel elérhetők, de itt azért hajlamosabb több festéket felvenni, óvatosan le lehet húzni.
A festék állaga szép, egy rétegben is látványos a hatása, nem maszatolódik, igaz, nem dörzsölöm (márcsak lencse miatt se). De nem pandásodik.
Én az alsó pillasort nem tudom festeni, mert hézagos, de nagyon hosszú, úgyhogy erről sajnos nem tudok véleményt formálni.
Teljes high-end hatású termék, örülök, hogy megvettem.

1 ÖSSZETEVŐ

Schinus Molle Oil i EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen