nkatika

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Saloos Extra Bio Csipkebogyó Olaj

Saloos Extra Bio Csipkebogyó Olaj
2020. október 9.

UP: nehéz, "kemény" fizikai fényvédős nappai krém higítására, kenhetőbbé tételére is elég 2,5-3 csepp, a krém fehérítő tulajdonságát is kompenzálja némileg.

Nappalra csak hétvégén használható, mivel felvitelkor erőteljes sárga a színe, nemcsak az olajé, de tartósan színezi a bőrt is. Később ez szépen beépül, nem észrevehető. Nem olajos, inkább fényes réteget képez, ez is szépen felszívódik idővel. Reggelre szépen kiegyenlíti a bőrfelszínt, a kisebb gyulladásokat nyugtatja. Semmi irritációt nem okoz, teljesen bio. Három-négy csepp az egész arcot beteríti. Az illata avas, megnyugtatóan "igazi" :) Hidratál, a száraz, pikkelyesebb területeket finoman helyreteszi. Szerintem az apró ráncoknak több időre van szükségük, de nincs rá okom, hogy emiatt pontot vonjak le. Elégedetten használom, örülök, hogy megrendeltem.
Pipettás kiszerelése miatt óvatosan kell adagolni, elég széles a kapillárisa, ellenben nem túl sűrű az olaj.

Juliette Has a Gun Musc Invisible

Juliette Has a Gun Musc Invisible
2020. szeptember 15.

De jó, hogy csak a mintát rendeltem! Tényleg hajlakk, mégpedig töményen, fejfájósan... Az én bőrömön csak ennyi érződik, a nyitány marad órákig, nem csendesül, sajnos. Ez lehet a fehér pézsma? Mert nem jázmin, bár attól is megválnék szívem szerint. Túláradó, finomságot mellőző felhő, hiába a csini üveg, ez nem fog állni a tesói mellett a polcon. Nálam nem talált be, idegesít is, ami azt illeti, alig várom, hogy lemossam!

Juliette Has A Gun Not A Perfume Superdose EDP

Juliette Has A Gun Not A Perfume Superdose EDP
2020. szeptember 15.

A Not a Perfume-mel való egymásra találásunk után azt hittem naivan, hogy ez egy intenzívebb verziója lesz. Nos, nem az! Elég harsány, és annak bőrbe simuló illatához képest elég szúrós is. Nem csendesedik ugyanarra a szolid illatra, tartósságát tekintve sem haladja meg a NaP-ét. Sajnálom, a 100 ml-s kiszerelés el fog fogyni, de nem erre számítottam a szuperdózist olvasva 😕

1 ÖSSZETEVŐ

Schinus Molle Oil i EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen