nkatika

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 11.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Carmex Naturally Ajakápoló Stift - Körtés

Carmex Naturally Ajakápoló Stift - Körtés
2021. szeptember 9.

Iszonyat kemény, alig lehet felkenni. Hiába hordom a zsebemben, egyszerűen olyan az állaga, mint a zsírkrétának! Az íze jó, a bizsergető carmex-érzés nem tapasztalható. Fényvédő nincs benne, sajnos... Nem kísérletezem tovább a Carmex ízekkel, a klasszik és a cseresznyés tökéletesen kielégítő. Azért elhasználom, mert a körtét imádom.

Juliette Has a Gun Lili Fantasy

Juliette Has a Gun Lili Fantasy
2021. szeptember 1.

Rágógumi? 😲 A kíváncsiság csak rávett, hogy rendeljek a megjelenése előtt egy kis 1,7ml-es mintát.
Rajtam a rágó nem érződik, ugyanígy nem látok összefüggést a kibomló illat és a reklámfilmben látható, agyoncicomázott rokokó közt.
És észvesztő! És pimasz. És addiktív. Nem cukros édesség, de mindjárt odatolakszik a kisördög: kell még belőle.
Szerintem nagyon jó találat, és a Pear Inc-hez képest sokkal tartósabb, órák óta ugyanaz az intenzitás, mint amikor reggel felfújtam.
Szuper lett, még ennyi idősen is meglep, hogy tudok lelkesedni egy újdonságért 💜

Juliette Has a Gun Pear Inc.

Juliette Has a Gun Pear Inc.
2021. március 23.

Éppen most kaptam kézhez az ingyenes promóció keretében rendelt kis mintámat.
Én Not a Perfume addikt vagyok, és ez a variácó abszolút illik az én keretembe.
Nagyon minimál körtét érzek felfújáskor, az alap teljesen az ambroxan - szerencsére. És a bújós, felhős-ölelős, nem pedig a szúrós, intenzív vállfaja. Tökéletes a számomra, ez megint egy telitalálat volt Ricci-től, köszönöm 🍐

1 ÖSSZETEVŐ

Schinus Molle Oil i EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen