nkltt

Regisztráció dátuma: 2014. május 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 19.
Bőrprobléma: Vízhiány

Sundance Après Pflege Creme

Sundance Après Pflege Creme
2019. június 13.

Nem jött be, használata után apró pattanásszerű dudorok jelentek meg a homlokomon, pedig soha semmi nem okoz nálam ilyesmit.Az illata elfogadható, nekem a beszívódása is lassú volt.

Neutrogena Build-A-Tan Gradual Sunless Tan Lotion

Neutrogena Build-A-Tan Gradual Sunless Tan Lotion
2019. június 10.

Külföldön szereztem be, semmit nem olvastam róla mielőtt megvettem . Először a pozitívumokról : jó az illata , gyorsan beszívódik , nem hagy ragacsos érzést , nem sárgásan barnít. A negatívum pedig : jobb ha van már egy kis alapszíned amire felkened. Én teljesen hófehér voltam még, de lesokkolt hogy mennyit barnított rajtam . Mivel a dobozon az áll fokozatosan érheted el az enyhe barnaságtól a csoki szintet...erre tényleg nem számítottam . Másodszor már jobban átgondoltam , pár alkalommal használtam elotte a dove világos bőrre való testápolós barnítónát, így tényleg nagyon szep lett . Tartósságról még nem tudok nyilatkozni, de jövök majd beszámolni róla.

Update:
Nem igazán tudom még mindig, hová tegyem ezt a terméket. Nem rossz, de nekem túl sok ez a barnaság amit "okoz", a lábaimra használom csak
Másik hátrány pedig, hogy zuhanyzás alkalmával sok lejön belőle, így inkább csak alkalmanként használom

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. május 29.

Ezer éve használom, nem is tudom miért nem írtam róla még véleményt...
Dióhéjban: Én reggel-este használom egyéb bőrápolási kencékkel együtt. Előtte annyira durván mitesszeres voltam , hogy pl az orromon 3 naponta nyomni kellett, mert undorító volt. A tág pólusok csökkentek ugyan, teljesen nem szűntek meg, de így elég egy héten egyszer tisztíanom a pólusaimat. Másnál olvastam hogy kukacosodik a termék, velem is előfordult párszor, tudni kell mivel együtt használni. Pl. én úgy vettem észre magamon, hogy ha olajosabb állagú cuccot kenek rá, az térdemesebb ütögető mozdulatokkal tennem, mert máshogy tényleg kukacosodik.
Nálam alap darab a neszeszerben , 5 csillagtól is többet adnék ,ha tudnék