nkltt13

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2017. augusztus 29.

Este felkentem és reggelre kisimult arcbőrrel szembesültem. Eddig nagyon tetszik, használom tovább és majd update. :)

2016. március 8.

Ma délután vettem, este alig vártam, hogy kipróbálhassam. Szépen rákentem a tövekre, mint a szemhéjtust, ahogy írja...Kb 2 másodperc múlva olyan brutálisan elkezdte csípni mindkét szememet, hogy azonnal mostam le, ahogy csak tudtam. Borzalmas volt! :O Akármi is van benne, többet én a szememre nem kenem! Szempillaspirált is dörzsöltem már véletlenül a szemembe, de még ennyire soha semmi nem csípett!
Maradok a ricinusolajnál..... az akárhányszor a szemembe is ment, nem irritált..

2016. március 8.