nlivia10

Regisztráció dátuma: 2015. február 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. február 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Schüssler Natur Selection Nr. 4. (régi)

Schüssler Natur Selection Nr. 4. (régi)
2017. október 19.

Újra elkezdtem a rozaceámra keresni valamit, és feltűnt a Schüssler név. És muszáj leírnom. Életem legborzasztóbb élménye volt nekem is és mint egy rossz rémálom, kísért máig. 2016. januárjában rendeltem egy direkt rozaceára kialakított csomagot. 4000Ft-ért (Sch. 4., 10) Gondoltam, új év, új élet, új bőr. Amikor megjött, izgatott voltam, enyhe rozaceam volt/van, de akkoriban tudatosult csak bennem, hogy ez egy betegség, amitől jobb mihamarabb megszabadulni... Kipróbáltam rögtön (egy körömnyit használtam a feltételezett csodaszerből), gondoltam, meglepem a párom, hátha azonnal használ és smink nélkül tudok villogni neki, ha hazaér. Szóval felkentem (azt hiszem, a 4-eset), és vártam a boldogító hatást. Éreztem, hogy elönti a fejem valami iszonyatos forróság, belenéztem a tükörbe, és szinte lángolt a fejem, felduzzadt az arcom. Sokkot kaptam. Felhívtam sírva a párom, hogy lehet, hogy orvoshoz kell mennem, mert "leégett" a bőröm... Azonnal lemostam, de így is több órán keresztül tartott az a rettenet. Közben a párom is hazaért persze, emlékszem, le is fotóztuk a rákvörös arcom, hogy reklamálásnál tudjam mivel bizonyítani. Végül szimpla elállási jog érvényesítéssel visszaküldtem, és visszakaptam a pénzt. Soha többé nem akarom ezt a nevet hallani. Olyan rossz tapasztalat volt, hogy a bőrpírra való krém ezerszeres pirosságot okozott, hogy most is összeugrik a gyomrom, mikor erről beszélek, pedig tavaly januárban történt... Nálam mínusz csillagot érdemelne.