nnneee

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Chica Y Chico Tota-S 3.0

Chica Y Chico Tota-S 3.0
2019. november 7.

Évekig kűzdöttem a hatalmas, kinyomhatatlan pattanásokkal az államon és környékén. Semelyik krém nem használt rá, mind jól kiszárította a bőrömet, ágyneműhuzatot tönkretette :(. Míg ki nem próbáltam ezt a krémet. Hihetetlen, de hatott! Én imádtam a zöldborsó illatát. Este felkentem, reggelre látványosan használt a pattanásnak. Kb. 2-3 éjszaka alatt rendbetette a problémás részeket. Több évi szenvedés után megtaláltuk a baj gyökerét, orvosoltuk, pattanások a múlté, így nincs szükésgem erre a termékre többet, de azóta is hálával gondolok rá.

Murnauers Totes Meer Haut Therapie Kézkrém

Murnauers Totes Meer Haut Therapie Kézkrém
2015. november 23.

Kiszáradt, ekcémás kezemre szuper, télen is jól hidratál. Nekem pl. jobban teljesít, mint a Neutrogena illatmentese. Hamar felszívódik, nem hagy zsíros érzetet, illatmentes, nem irritálja az érzékeny kezemet, egyszerűen szuper. A müllerben a legolcsóbb, mindig ott veszem.

Babylove Ultra Sensitive Körperlotion (régi)

Babylove Ultra Sensitive Körperlotion (régi)
2015. november 23.

Érzékeny, ekcémára hajlamos bőrrel rendelkezem én is és a 3 éves kislányom is. Jól hidratál, de nagyon zavar, hogy sokáig kell a bőrbe masszírozni, mert nehezen szívódik föl. Én egyáltalán nem használok belőle sokat, nekünk sokáig elég. De találtam ettől még jobbat, a Balea Med Ultra Sensitive Totes Meer testápoló hamarabb felszívódik, így ezentúl azt fogom újravásárolni.