noavedon

Regisztráció dátuma: 2011. október 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. október 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Glossier Balm Dotcom

Glossier Balm Dotcom
2019. május 15.

Na jó, akkor majd én megírom az igazat: nem igazán hidratál, drága, és azon kívül, hogy mutogassuk, másra nem nagyon jó. Először is: van benne egy csomó petróleum, ami csak ül a számon, de nem szívódik be, utána meg rögtön a ricinusolaj jön az összetevők között, na és ezek pont nem jók se télen a hidegben, se a szélben. Hidegben amúgy rettentően megkeményedik (zsebben, táskában), alig lehet használni, melegben viszont olvad, mint a fene, úgyhogy egy-egy csavaráskor simán kifolyhat a tartalom fele, ha nem vigyázunk. A cherrys talán a legjobb, mert van egy kis színe, de igazából nem több, mint egy túlárazott vazelin. Ennél sokkal jobb ajakápolók vannak fele ennyiért.

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam
2019. május 15.

Hát én nem tudom, miből van a bőröm, de nekem ez sajnos nem elég :( Felkenve pár óráig oké, kellemes illata van, jó állaga, hamar beszívódik, de alapvetően ugyanolyan száraz a bőröm, a rendszeres használat sem tette helyre, úgyhogy mélyen sajnos nem hidratál. Kár, mert amúgy szerettem.

Avocado Pear Tápláló Éjszakai Krém

Avocado Pear Tápláló Éjszakai Krém
2019. május 15.

Nekem nagyon bejött. Este használom szérum felett, reggelre puha és élettel teli lesz a bőröm - bár a ráncokon már nem nagyon segít :) Tény, hogy kicsit zsíros, de 30 felett ez már inkább előny, mint hátrány. És én személy szerint az illatát is imádom, ha lenne ilyen illatú testápolójuk, egész biztosan vennék.

3 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ