noavedon

Regisztráció dátuma: 2011. október 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. október 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Le Labo Santal 33 EDP

Le Labo Santal 33 EDP
2021. március 19.

Ó, a 2010-es évek New Yorkjának illata... Vagy ahogy csúfolják, a New York-i metró illata, mert ott valakin tuti ez van :) Magyarországon kevesen használják/ták, pedig nagyon minőségi keverék. A nevéből adódóan nem meglepő az erős zöldes-szantálos nyitás (sokan érzik benne az uborkát, az én bőröm anniyra nem jön elő, de ez időjárásfüggő is), majd lecsendesedik egy szantálos, bőrös, kicsit zöldes, kicsit földes keverékké (= megjelenik a cédrus), ami ott is marad 8-10 órán át. Projektál rendesen, túladagolva húzza a csíkot is, a nap második felére lesz kicsit melegebb, akkor bújik elő az ámbra.
Hivatalosan uniszex, de amikor hordtam, néha azt éreztem, hajlik a férfi felé, már csak a fás-száraz mivolta miatt is. Ez nem édes illat.
De nem az a fanyar pasis, hanem az, ami egy nőnek kicsit férfias, egy férfinak viszont nem elég férfias, ezért tudni kell hordani. A Santal 33 egy laza, modern pasi illata, aki kellően vagány és magabiztos, nem jólfésült-öltönyös, hanem farmeres-bőrdzsekis, pulcsis-pólós bakancsos. A Santal 33 egy olyan modern, vagány nő illata, aki mindig szexi, még akkor is, ha csak egy pólóban-melegítőben ugrik le a sarki közértbe. Ideális esetben. Mert ma már Justin Biebertől kezdve Megharn Markle-on át az Upper East Side-i többgyerekes családanyáig mindenki ezt használja, ha van rá pénze.
Mert az illat maga tényleg egy műalkotás.
(Aki vakon megvenné, előtte mindenképp olvassa át, miket írnak a Fragranticán, rengeteg komment van.)

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló

Phi Coffee Espresso Ébresztő Szemkörnyékápoló
2021. február 13.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, imádtam az illatát, de nagyon viszketett tőle a szemem és meg is duzzadt, de én legalább nem lettem kiütéses.
Nagyon sok természetes szemkrémet próbáltam már, és veszem az The Ordinary koffeines szérumát is, eddig semmitől nem lettek ilyen reakcióim. Szóval lehet, hogy ez egy jó szemkörnyék ápoló, de óvatosan.

Sansin Baby Shampoo For Her

Sansin Baby Shampoo For Her
2021. február 13.

Az előttem szólóknak: persze, hogy nem habzik, mert nincs benne SLS. Ami amúgy nem tesz jót se a babának, se nekünk, felnőtteknek.
Ettől függetlenül tényleg kímélő, és a babahajra tökéletes, ár-érték arányban sincs bajom vele.
Nincs erős illata, de én ennek örülök, legalább tudom, hogy nem szintetikus. Ettől függetlenül én az ilatmentes babadolgokat egy fokkal jobban preferálom, ezért a 4 csillag.

3 MÁRKA

5 ÖSSZETEVŐ