Nobilis

Regisztráció dátuma: 2015. március 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Gallinée Hydrating Face Cream

Gallinée Hydrating Face Cream
2021. november 8.

Csak egy termékmintát használtam el belőle, de mély benyomást gyakorolt rám. :)
Hogy a jóval kezdjem: tényleg extrémen puhává tette az arcbőrömet. Viszont: sosem voltam allergiás semmilyen kozmetikumra, ettől a krémtől viszont 1-2 óra után annyira elkezdett égni és viszketni az arcom, hogy majdnem letéptem... De ami még ennél is rosszabb volt, hogy a termék kibírhatatlanul BÜDÖS, erős romlott szójaszósz szaga van, amit még órák múlva is éreztem magamon, nagyon undorító volt... Összességében örülök, hogy csak mintaként próbáltam, különben repült volna a kukába.

Schauma 7 Gyógynövény Sampon

Schauma 7 Gyógynövény Sampon
2021. szeptember 10.

Amikor először találkoztam a samponnal, kellemes meglepetés volt a számomra, hogy a hajamra felvíve a várt gizgaz-illat helyett mézes Negro illat fogadott. :) Azonban ennyiben ki is merültek a pozitívumai. A második mosás után már viszketett tőle a fejbőröm, a harmadiknál pedig rettentően korpás lettem tőle, ami egyébként engem sosem jellemzett. Odaadtam a páromnak, hátha, de ő is korpás lett tőle, tehát nem csak az én fejemmel volt a baj. Sajnos emiatt csak egy csillag. :(

Aromax Vörösáfonya Őssejtes Szérum Hyaluronnal

Aromax Vörösáfonya Őssejtes Szérum Hyaluronnal
2021. szeptember 3.
(!)

Én is a sorsolás útján jutottam a szérumhoz. Az én bőrömmel kompatibilisnek tűnik - egy szűk pipettával vittem fel (ebből bőven jutott a nyakamra is), és szép egyenletes lett utána az arcom már másnap reggelre, a pattanásaim is enyhültek. Ha esetleg az üvegcse elhasználása alatt lesznek még fejlemények, majd update-elek.

Update: közben szereztem egy csúnya heget a homlokomra, és amikor elkezdtem rá ezt a szérumot használni, látványosan javított a hegen, feltöltötte! Mindenképpen újravevős!!