nobilissima

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Versace Pour Femme Dylan Blue EDP

Versace Pour Femme Dylan Blue EDP
2020. január 2.
(!)

Tesztelésre kaptam én is :)

Magamtól biztosan nem emeltem volna le a polcról a parfümériában, első ránézésre nem az én stílusom, viszont többször próbáltam, nappalra, éjszakára is és azon kaptam magam, hogy megtetszett. Friss, rajtam kezdetben gyümölcsbomba, aztán hamar átvált virágosba, tartósságára sincs panasz, a hajamon másnap is érződik. Én leginkább a rohangálós hétköznapokon nyúltam utána, de tavasszal biztosan újra előveszem, télen fűszeresebb illatokat kedvelek.
Összességében egy kellemes visszafogott illat, ami felüdülés a "cukorsokk" édes illatok mellett. :)

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on
2016. július 11.
(!)

Már több mint egy hónapja használom, és jelentem: nem is hagyom abba! :)
Az a típus vagyok aki mindig úgy izzad, mintha muszáj lenne...Egy ideig az antisudorica-t használtam, aki ismeri az ismeri...:D
Én nagyon pontosan betartottam a használati útmutatót, aztán második használatkor már csípett, pedig nem szőrtelenítettem előtte. Így kialakítottam magamnak egy "menetrendet" szőrtelenítéshez és Perspi használatához, ami egészen bevált, persze ez személyfüggő!! Most 3 naponta használom és nagy melegben sem hagy cserben, én mellé használok dezodort nappalra, de volt hogy elfelejtettem és akkor sem volt baj. :)
Maga a termék meglepően pici, viszont egyáltalán nem kell belőle sok, és nem is használom naponta, így szerintem elég lesz sokáig. :) Az illata, háát meg lehet szokni :D De nyilván ha valaki annyira izzadós mint én, akkor kompromisszumkésznek kell lenni!

Naturland Unguentum Nasale Fo.No Vii. Orrkenőcs

Naturland Unguentum Nasale Fo.No Vii. Orrkenőcs
2016. február 1.

Csodaszer, legjobb ha beteg vagyok. Ápolja a a sivataggá száradt és lángoló vörös orromat, anélkül hogy mellette pattanásaim lennének az orr környékemen, mint más krémektől amit nagy mennyiségben kenek ilyenkor.

1 ÖSSZETEVŐ

Stearate-2 EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen