nocika113

Regisztráció dátuma: 2013. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Bloomy Dreams Szárazsampon

Balea Bloomy Dreams Szárazsampon
2020. január 22.

Nagyon szeretem, nagyon jó kis termék. Nekem akár 2 nappal is kitolja a hajmosást. Én az illatát is kifejezetten szeretem.
Fehér színt nem hagy hátra, csak enyhén mattítja a színt ami nyilván kicsit természetellenesen hat, de őszintén alig észrevehető.

Isana Kézkrém Grüne Olive, Olivaolaj és Panthenol

Isana Kézkrém Grüne Olive, Olivaolaj és Panthenol
2020. január 22.

Kb semmire nem való, ideig óráig tart, de fél-1 óra után már jöhet is a következő adag. Az illata is borzasztóan erős, egyetlen pozitívum hogy olcsó, de 500 forintért pl a Naturland kézkrémei már kenterbe verik. Én személy szerint nem ajánlom.

Babor Adventi Ampulla Naptár

Babor Adventi Ampulla Naptár
2020. január 19.
(!)

A Krémmánia jóvoltából próbálhattam ki (köszönöm ezúttal is), magamtól nem biztos, hogy megvásároltam volna.
Kb egy hete használom és már most látom milyen szuperek ezek az ampullak, főleg ha konzekvensen használom. Ami nagyon tetszik, hogy sok anyag van benne(néha túlságosan is 😅) úgyhogy biztosan nem felejtem el a dekoltázst (pedig szokásom) szóval én itt látom a legnagyobb különbséget. Az arcbőröm is puha, telt, és pluszpont hogy a zsíros bőröm sem pattogott ki. Leírtaknak megfelelően este használom, így a smink alatti teljesítményéről nem tudok sajnos beszámolni.
Összességében szerintem szuper ötlet, remek termékekkel, ha anyagilag elérhetővé válik akkor mindenképpen ki fogom még próbálni az újabbakat is.