Nocturama

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. május 4.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2020. augusztus 14.

Ebben a nagy kánikulában megszerettem. Egy ideje már megvan, de nem nyúltam érte, mert rá voltam kattanva a teljes fedésű társaira. Viszont a 40 fokos lakásban, amikor már a reggeli készülődés közben leolvadt rólam minden, valami könnyebb alapra vágytam és elővettem. Nem problémás a bőröm, sok mindent nem kell rajta elfedni, így pont elég. Szépen el tudom oszlatni, a színe is megfelelő (Ivory árnyalat), ad egy olyan egységes és üde bőrképet, amivel szívesen indulok el a munkába. Mindig fölé púderezek, hogy ne mászkáljon és ne legyen olyan fényes.

Neutrogena Curcuma Clear Könnyű Hidratáló Krém

Neutrogena Curcuma Clear Könnyű Hidratáló Krém
2020. augusztus 14.

Nagyon szeretem. Prágában akadtam rá egy kis dm-ben, de azóta láttam, hogy itthon a Müllerben is kapni.
Könnyű, jól hidratál és gyorsan beszívódik. Tavaszra-nyárra pont megfelelő, télre viszont kevés lenne. Tényleg kurkuma illata van, elég erős és tartós is, úgyhogy aki nem szereti, az inkább hagyja a polcon.

Neutrogena Hydro Boost Water Gel

Neutrogena Hydro Boost Water Gel
2020. augusztus 14.

Tesztelésre kaptam egy trnd projekt kapcsán.
Jó kis krém, pont nyárra való. Könnyű, gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. Azt viszont nem értem, minek kellett bele parfümöt pakolni, az illatával nem vagyok megbarátkozva, nekem kicsit sok.