noemi1990

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Trussardi Donna

Trussardi Donna
2019. november 16.

Eddig az édes illatokat szerettem, főleg ősszel-télen, mert finoman körbeöleltek a hidegben. Mostanában valahogy nem bírom elviselni azokat, émelyegni kezdek tőlük (nem vagyok várandós) és már eladtam szinte az összeset. Nemrég az egyik drogériában magamra fújtam a Donna-t és csodásan hatott. Többször szagolgattam ezt a finom, nőies, kicsit számomra púderes, gyönyörű tisztaságillatot. Öblítőt is váltottam nemrég fehér Coccolino-ra, tehát duplán árad a finom tisztaságillat. Most a rosszabb időben is, ahogy állok a parfümjeim előtt, valahogy mindig erre esik a választásom, mert csak ezt kívánom és mindig boldogságot okoz, ha ezt fújom magamra. Nyáron Chanel Chance eau Tendre-t használok, de hidegebb időben az túl fanyar számomra. Alkalmakkor pedig Escada Magnetism vagy Midnight rain. Szóval Donna lett a number 1 a hétköznapokra!

Max Mara Max Mara EDP

Max Mara Max Mara EDP
2019. július 19.

Egy kedves krémmániás hölgynek köszönhetően sikerült hozzájutnom 15 ml-hez. Vakon, az értékelések alapján rendeltem. Nagyon örülök, mert ahogy először a kezemre fújtam, és kicsit később megillatoltam, lenyűgözött. A finom édessége, eleganciája, és a gyömbér zamata felülmúlhatatlan számomra. Sokszor sütök gyömbéres kekszet, mert nagyon szeretjük, és ennél a parfümnél is abszolút szép arányban van ez a fűszer. Különleges, gyönyörű illatkompozíció. Imádom viselni, csak sajnos nagyon vigyáznom kell arra a 15 ml-re. Ha tehetném, benne fürödnék. Számomra hasonlít kicsit az Armani Mania-hoz (fehér kupakos), de abból mindig hiányoltam valamit. Hát a Max Mara-ban benne van!

Taylor Swift Wonderstruck Enchanted

Taylor Swift Wonderstruck Enchanted
2019. július 12.

Vakon rendeltem, ma jött meg a postán, de sajnos nem az én illatom, nekem ez már komolytalan illat. Úgyhogy feltettem eladásra 15 ml-t!