noemi1990

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. február 5.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Kylie Minogue Sweet Darling

Kylie Minogue Sweet Darling
2021. július 29.

Nemrég sikerült beszereznem fél üvegnyit. Eddig nem ismertem, de a vélemények miatt nagyon kíváncsi lettem rá. Valóban csodaszép illat, és rendkívül tartós, 1 fújás nagyon sokáig érezhető. Azt hiszem, az esküvőmön ez lesz rajtam! :) Csodaszép nőies, vonzó illat, amit nem lehet szó nélkül hagyni. Sajnálatos, hogy a régi bevált, gyönyörű illatokat nem gyártják már. Talán a Ferragamo Signorina Eleganza hasonlít valamennyire rá, illetve a Midnight rain-re is emlékeztet. :)

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational

Maybelline Made For All Lipstick By Color Sensational
2021. május 18.

A Pink for me árnyalata van meg. Nagyon szép a színe, kiemeli a szám természetes színét és gyönyörű keretet ad neki, illetve teltséget is. Nagyon könnyű felvinni, finom az illata, és tetszik a selyemfénye. Ez olyan, mint a nude körömlakk, hogy alig észrevehetően van ott, mindenhez megy, és mégis sokkal elegánsabb, nőiesebb és igényesebb megjelenést ad. Ár-érték arányban a legjobb!

Guerlain Mon Guerlain Florale EDP

Guerlain Mon Guerlain Florale EDP
2020. október 19.

Hamarosan belépek a 3.X-be. Eddig nagyon sok parfümöt kipróbáltam. Vettem-eladtam, mert mindig lett valami problémám az adott illattal. Mindig kerestem azt az egyet, ami én vagyok. Vágytam arra az egyre, ami nőies, finoman körbeölel, visszafogott de mégis észrevehető és eleganciát sugároz, és ami nem tucatillat. Azt kell mondanom, hogy mindezt megtaláltam ebben a csodálatos parfümben! Csak véletlenül vettem észre őt. Ismertem már régóta a Guerlain illatokat, de egyik sem fogott meg, nem az én stílusom, így nem is foglalkoztam velük a drogériákban. Így persze én vagyok a legjobban meglepődve, de ezzel együtt most madarat lehet velem fogatni, annyira örülök, hogy végre megtaláltam Az Illatot! :) Az öltözködési stílusom is egy kis változáson ment át az utóbbi időben, inkább kevesebb, de minőségi és időtálló ruhákra, kiegészítőkre cseréltem az eddigi gardróbomat, és ehhez méltó egy igazán gyönyörű illat. Nem mellesleg a páromnak is iszonyatosan tetszett, amikor megmutattam neki a nyakamra fújt csodát. :) Köszönöm Guerlain!