noemigelencser

Regisztráció dátuma: 2014. április 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. április 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

AnA Citrony Testvaj

AnA Citrony Testvaj
2018. május 4.

Pár használat után kitapasztaltam, hogy a lefekvés előtti zuhany után érdemes haszálni ezt a testvajat. Felvitel után olajos réteget képez az adott területen, elég nehezen szívódik be, de így használva ebredés után selymes tapintatú, és finom illatú a bőröm:)
Az én extrém száraz bőrömet is hidratálja másnapra, ez megfelel a leírásnak, viszont az hogy könnyen beszívódik megtévesztés, ezért vonok le egy csillagot.

Lush Whoosh Tusfürdőzselé

Lush Whoosh Tusfürdőzselé
2018. május 2.

Igazán szórakoztató vele a tusolás!
Az eladó hölgy tanácsai alapján korongokat vágok belőle, így sokkal kényelmesebb használni:)
Az illata nagyon friss, és párosulva ezzel az állaggal, minden zuhanyzás után jobb kedvem van mint előtte.
Nagyjából az 1/5-ét vágtam le miután hazahoztam, két hete fürdök vele napi egyszer, és még mindig van abból a darabból is, szóval nagyon sokáig kitart. Szerencsére nem szárítja a bőrömet, ezért is plusz pont jár neki:)

The Body Shop Vineyard Peach Body Lotion

The Body Shop Vineyard Peach Body Lotion
2018. április 23.

Végre sikerült a tusfürdővel együtt ezt is beszereznem! A pumpás kiszerelés nagyon praktikus. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után, nem szárítja a bőrömet. Az illata nagyon finom, frissítő barackos. Abszolút jó döntés volt megvenni:)