noemikolosa

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. február 2.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Douglas Essentials Detox Capsule Mask

Douglas Essentials Detox Capsule Mask
2023. március 10.

Ajándékba kaptam egy rendelésemhez, az eddigi legjobb agyagos maszk amit használtam.
Nagyon jó a textúrája, szinte krémes, nagyon könnyű felvinni és eloszlatni az arcon. Az illatát nehéz leírni, leginkább spa-ra emlékeztet, de nem zavaró.
Teljesen sima, semmi darabkák nincsenek benne, nem úgy mint a Body shop-os maszkban.
Lemosni is viszonylag könnyű, ha meg is szárad meleg vízzel simán feloldódik és utána könnyen mosható.
Nekem úgy, hogy az egész arcom plusz nyakam be volt kenve 4 használatra volt elég.

The Body Shop C-Vitaminos Ragyogásfokozó Szérum

The Body Shop C-Vitaminos Ragyogásfokozó Szérum
2023. február 13.

2023.01.09
Az üveg felénél járok kb, eddig nagy változást nem vettem észre.
Teljesen átlátszó, kicsit vizesebb szérum erős citrusos-narancsos illattal.
Az illata nem érződik miután felkened, úgyhogy napközben nem zavaró.

Én nem vettem észre, hogy ragyogóbb vagy egyenletesebb lenne a bőröm
Érzékenységet, irritációt szerencsére nem okozott, úgyhogy elhasználom, de nem lesz újravéve

Update: 2023.02.13
Visszajöttem eggyel lejjebb pontozni. Sajnos előjött az irritáció nem sokkal azután hogy írtam róla.
Nem vettem észre semmi változást a színében (teljesen átlátszó) vagy az állagában, november végén/december elején vettem, így biztos hogy nem volt nyitva olyan sokáig hogy lejárjon. (Elvileg 12 hónapig jó bontástól.)

Több mint a felét elhasználtam már, mikor egyik napról a másikra vörös, száraz foltok jelentek meg az arcomon. Gondoltam sikerült a "nedvességzáró" réteget megsértenem a bőrömön, így egy ideig tisztítón és hidratáló krémen kívül mindent abbahagytam. Miután meggyógyultak teljesen, egyesével vezettem vissza a termékeket a rutinba. Semmi baj nem volt, aztán az első nap amikor újra használtam ezt reggel, estére elkezdett vörösödni a bőröm és hiába mostam le az arcom, másnap reggelre bumm, megint foltok

Nem tudom, hogy egy másik termékkel veszett-e össze, valami szuper-késleltetett érzékenység vagy mi jött ki, de így kukában landolt a maradék

The Body Shop Edelweiss Bouncy Eye Mask

The Body Shop Edelweiss Bouncy Eye Mask
2023. január 10.

A leírással ellentétben szerintem nem való érzékeny bőrre, legalábbis az enyémre biztos nem.
Sajnos impulzus vásárlás eredménye. Mikor még jóba voltunk a Bouncy Sleeping tesójával akkor vittem vissza üreseket a Body Shop-ba, ekkor láttam meg. Ha láttam volna az összetevőket vagy kicsit később megyek nem vettem volna meg, mert azóta a másik maszk se működik már túl jól.
Egyszer sem tudtam a szemkörnyékemen használni. 3 különböző este próbálkoztam, de amint felkentem égettet, azonnal bepirosodott a szemem.
Végén az arcomra használtam el mint "hidratáló" ha már megvettem, de annak sem működött. Irritációt legalább az arcom többi részén nem okozott, de ragacsos érzetet hagyott maga után, egyáltalán nem éreztem hogy hidratálna.
Összességében az egyetlen jó dolog, hogy végre elfogyott