noggli

Regisztráció dátuma: 2014. október 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. október 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2019. október 17.

Igazából csak simán cinket tartalmazó kiegészítőt szerettem volna, de azt nem találtam, a cinket is tartalmazók közül pedig ez volt a legszimpatikusabb. A hajamon és körmeimen nem vettem észre változást, de nem is volt problémám velük.

Magnéziumot és cinket együtt kezdtem el szedni. Elég erős a menstruációm, illetve első nap nagyon görcsölök, ezeken szerettem volna enyhíteni első sorban. Meg bónuszként a pattanásokon.

Pont aznap kezdtem el szedni őket, mikor megjött és a ciklus végén nem jelentek meg a homlokomon a szokásos mélyről jövő, kinyomhatatlan pattanások és ez azóta is így van. A menstruációm is enyhébb lett. Már négy teljes cikluson keresztül folyamatosan szedem és most az ötödik ciklusban eggyel kevesebb napig menstruáltam és remélem ez így is marad. A fájdalom nem igazán tudom, enyhült-e, mert a legkisebb jelre beveszek egy fájdalomcsillapítót, különben a korábbi tapasztalatok alapján nem bírnék kikelni az ágyból. De lehet ez sem olyan vészes már, következő hónapban talán kipróbálom milyen, ha nem veszem be a fájdalomcsillapítót.

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50

Eucerin Sun Photoaging Control Napozókrém Arcra FF50
2019. október 17.

Igyekszem tudatosabban ápolni a bőröm és első lépésben egy fényvédős arckrémet akartam beszerezni. Az itteni sok jó vélemény miatt az Oil Control nevű testvérén akadt meg a szemem, viszont az én bőröm nem igazán zsíros, inkább kombinált, úgyhogy végül erre a termékre esett a választásom. Az fogott meg, hogy hialuronsavat is tartalmaz, igaz csak a középmezőnyben van az összetevők között.

Első használat: Gélesebb állagú termékre számítottam, azonban olyan, mint egy tipikus naptej, sárgás színű és hozzá a jellegzetes illat is megvan. Ahogy felvittem kicsit fura volt az állaga, mintha finom szemcsék lettek volna benne, de szépen eloszlott a bőrömön, nem morzsolódott, finom selymes lett tőle. Előtte kihagytam a szokásos reggeli hidratálást, remélve, hogy ennyivel is megelégszik a bőröm és nem is száradt ki estére. Sminkelést tekintve nem éreztem különbséget ahhoz képest, mintha hidratálót használtam volna alapként. Egyébként csak korrektort vittem fel a problémásabb részekre.

Három hét után: Minden reggel használom, hosszú távon is elégnek bizonyult reggeli hidratálóként is.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2019. október 4.

Eszméletlen sok festék kerül a kefére, kb. az összeset lehúzom róla a tubus oldalán és akkor tudok vele normálisan dolgozni. Alapból egész dús és hosszú szempilláim vannak, és nem igazán tetszik, ami csinál velük. Miután kifestettem őket, tűvel mindig leszedem az összeragadt pillák közül a felesleges festéket. Az állaga sem az igazi számomra, olajosan is nehéz lemosni, morzsolódik.
Hirtelen felindulásból váltottam, mert mindig szerettem volna kipróbálni az ilyen fajta kefét, úgy látszik, ez nem nekem való és vissza fogok térni a bevált szempillaspirálomhoz.