noisette

Regisztráció dátuma: 2013. június 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. június 8.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Lisa Eldridge Make Up The Foundation

Lisa Eldridge Make Up The Foundation
2021. november 16.

Nemrég érkezett meg hozzám a Light 3 árnyalat a kártya próbálgatása után. Minőségi vastag kartondoboz, gyönyörű kézbe simuló fúvott üveg elegáns arany kupakkal, fektetve kellene tárolni, én a sminkasztalon eredeti talapzatára állítva gyönyörködöm benne. A pumpa egyszerre viszonylag keveset ad le, viszont ennél is kevesebbet (korrigáláshoz stb) szinte lehetetlen kinyerni, ez a csomagolás egyetlen hátulütője.
Neutral tónusú a bőröm, de a legvilágosabb 4 árnylat közül csak az 1-es felel meg ennek, ami pedig nagyon fehér még rajtam is. Szerencsére a 3-as árnyalat tökéletesen besimul a bőrömbe, gyönyörűen semlegesíti az enyhén lilás szemkörnyéki részt. A formula csodás!! Rengeteg alapozót próbáltam, tényleg nem találkoztam hasonlóval eddig. Bársonyos, hamvas félmatt finish, a pórusokat gyönyörűen eltűnteti, a lágy fókusz kifejezés tényleg találó. Púder nélkül is nagyon szép, de sajnos nem tartós, kezd picit megülni, én a By Terry Hyaluron púderével fixálom, így szépen fent marad, bár még így sem egész nap sajnos. DE a hatás maximálisan kárpótol ezért az apróságért. Eleinte nem értettem, miért nézegetem magam folyton a tükörben, de rájöttem: szokatlanul tökéletes a végeredmény. 5 év mínusz, több bókot is bezsebeltem, mióta használom. Próbálgatom még, ha lesz több árnyalat, beruházok egy világos neutral árnyalatra. A Pat McGrath alapozó felett nálam kiütéssel győzött.

Pat McGrath Labs Fetisheyes Mascara

Pat McGrath Labs Fetisheyes Mascara
2021. május 22.

Update2: Újra levonok egy csillagot, mert a márka Dark Star luxus arany csomagolású szempillaspirálja minden szempontból felülmúlja. Ugyanazért az árért 5 ml-rel többet kapunk, a minőség és a spirálkefe is sokkal jobb! A csomagolásról nem is beszélve. És azt végre nem fél óra eltávolítani:)

Update: Jövök felpontozni. 9 hónap után sem fogyott el vagy kezdett el beszáradni, de inkább kidobtam, mert így is túlléptem a 6 hónapot. Bepróbálkoztam az agyondícsért Hourglass Caution spiràllal, ehhez képest, mintha egy Lovely kategória lenne. Összetapadt, ámde nem túl hosszú és dús valami van a szememen. Most alig várom, hogy megérkezzen a Selfridges-ből újra ez a csoda, amivel mindig azt hiszi mindenki, hogy 4D pillám van. Inkább szenvedek a lemosással, amíg lehet kapni, újraveszem, nem kísérletezek én sem semmi mással!

(Megjegyzés: Gyárilag hosszú, sűrű szempilláim vannak, a MoLash kezelés óta pedig a szemöldökömig érnek. Nem tudom, hogy kevesebb szempillával hogy működik)

Vegyes érzéseim vannak. Előnyök: felbontás után azonnal szépen működik, nem kell heteket várni rá, mint pl. a Lancome spirálokra. Egy húzásra gyönyörűen ível és hosszabbít, a dúsításhoz picit ügyeskedni kell, de egyébként lenyűgöző az eredmény. Jól építhető, visszafogottól a drámaiig nyugodtan játszhatunk vele, nem csomósodik picit sem. Nagyon egyszerű, sűrű bumszli spirálkeféje van, ami szuper, csak könnyen végezheti a festék a remekül elkészített szemhéjsminken, óvatosan kell használni, viszont rendkívül igényes, couture hatású. Összességében ez a legegyszerűbben használható, legszebb eredményt adó szempillaspirál, amit valaha használtam. 8 ml ezért az árért több, mint megéri, főleg azért, mert nem szárad be :O (Max Factor Masterpiece spirál pl. már majdnem 4000 Ft és 4,5 ml) Február végén bontottam, ugyanolyan állag/hatás, mint első nap, rendkívüli. Szépen tartja magát nap végéig, és itt jön, amiért annyira gyűlölöm: lehetetlen lemosni!!! Szépen oldja a víz, de perceken keresztül szedem le, először a zuhany alatt vízzel, aztán óvatosan NIOD LVCE lemosóval, majd Bioderma micellás vízzel. És még mindig fekete a korong. Mikor már úgy tűnik, hogy sikerrel jártam, szépen lefekszem aludni, reggelre a maradék ott virít a szemem alatt. Ez nagyon nem oké. Nem tudom még, mi legyen vele. Ha találnék normális lemosót hozzá, örökké újra venném. 4 csillag.

Pat Mcgrath Labs Mothership V Bronze Seduction Palette

Pat Mcgrath Labs Mothership V Bronze Seduction Palette
2021. május 22.

Én, aki azt hittem, nem állnak jól a meleg színek, nem tudtam Neki ellenállni és most ez a kedvenc Pat palettám. Kedvenc árnyalataim:
Entrapment: Bársonyos-krémes matt a mélyítővonalba
VR Fire Opal: Türkizes-zöldes-bronzos irizáló földöntúli csillogás, főleg őszi sminkhez
Skinshow Divine Glow: Gyönyörű bőrfényű meleg beige

A merész, tűzvörös Blitz Flame nagyon nem az én világom, az Astral Luna Gold viszont óriási csalódás. A képek alapján irizáló fehéraranynak tűnt, de sajnos ez sárga, ráadásul óriási, potyogó glitterek tömkelege.
A többi árnyalattal kreativitás hiányában ritkán próbálkozom, így semmiképp nem ér meg ennyi pénzt. Vagy mégis? Részemről nincs megbánás és bármikor újravenném.

2 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ