Nolee

Regisztráció dátuma: 2013. július 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice Glam & Doll Sculpt & Volume Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll Sculpt & Volume Szempillaspirál
2020. május 15.

Ez egy okés spirál, nem irritálja a szemem, nem lankadnak le a szempilláim a nap végére és egy kis könnyezést is kibír. A lemosásával sem kell túl sokat szenvedni, ami nekem szintén nagyon fontos. Használtam már ettől sokkal jobb spirálokat is, de mindennapi használatra ár-érték arányban szerintem tökéletes.

Avon Matte Mattító Hidratáló Arckrém

Avon Matte Mattító Hidratáló Arckrém
2020. május 15.

Nem tudom miért, de kipattogtam ettől a krémtől annak ellenére is, hogy az előző verzióit évek óta használtam. Sokkal jobb lett szerintem az összetétele és 15-ről 20-ra emelték az SPF-t benne, viszont szerintem már másik illatanyagot használnak. Kicsit zsírosabbnak is tűnik, mint az elődei (gondolom a fényvédő miatt), szóval zsíros bőrre talán nem a legjobb megoldás. Nem szeretném nagyon lepontozni, mert a maga nemében jó lehet azoknak, akik nem érzékenyek az illatanyagokra, igazából csak szomorú vagyok, hogy le kell cserélnem ezt a krémet is, mert hiába próbálkoztam sokfélével, mikor nem volt benne épp a katalógusban, ehhez tértem vissza mindig, most azonban már ez is irritált.

Avon True Matte Legend Ajakrúzs

Avon True Matte Legend Ajakrúzs
2020. április 17.

Ma érkezett meg két árnyalata ennek a rúzsnak, a Perfection és a Wanted árnyalatokat.
A csomagolás és a rúzs maga is egyből a régi Perfect Kiss rúzsokra emlékeztetett azzal a kivétellel, hogy ezek mattok. Kellemes az állaguk, egészen bársonyos, nem tűnik túl szráaznak és nagyon pontosan fel lehet kenni őket. Be lehet őket dobni a táskába, a Perfect Kiss is nagyon jól bírta a strapát, úgyhogy amiatt nem kell aggódni.
A Perfection árnyalat egy mély, mályvás szín, inkább hideg tónusú.
A Wanted árnyalat egy élénk korall szín, nekem kicsit fényesebbnek tűnt a Perfectionnál. A többi árnyalat is hasonlóan viselkedik a minták alapján, de főleg hideg tónusúak, nincs egy igazán szép, élénk piros a színek között.
Összességében szerintem jól sikerült ez a kollekció, szomorú voltam, mikor a Perfect Kiss rúzsokat kivonták, szóval most nagyon örültem, hogy kicsit így pótolták azt a kollekciót. Akciósan nem is drágák, még pár napig kuponnal meg lehet őket venni.

1 ÖSSZETEVŐ