Nolee

Regisztráció dátuma: 2013. július 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Anew Solar Mattító, Bőrfeszesítő Napvédő Krém Arcra SPF50

Avon Anew Solar Mattító, Bőrfeszesítő Napvédő Krém Arcra SPF50
2019. június 15.

Azért vettem meg, mert jó ideje Avonos naptejeket használok már és sosem volt velük semmi problémám, nem égtem le egyszer sem és pattanásaim sem lettek. Ezzel a termékkel azonban nem vagyok megelégedve... Egy csomó pattanás jött ki az arcomon és nem értettem miért, mindenre odafigyeltem. Aztán rájöttem, hogy ez a termék új a rutinomban. Hatalmasat csalódtam, mert a sima, testre való szenzitív verziótól sem volt bajom. Egyébként ez is jól véd a nap ellen, de érzékeny, pattanásokra hajlamos bőrre semmiképp sem ajánlanám.

Oriflame HairX Ultimate Repair Regeneráló Hajmaszk

Oriflame HairX Ultimate Repair Regeneráló Hajmaszk
2017. június 29.

Borzasztóan puhává és selymessé teszi a kiszáradt hajat, eléggé megviselt állapotba került a hajam, miután háromszor is le lett radírozva egymás után, azonban nagyon jól helyrehozta. Természetesen az eltöredezett hajvégeken egyik termék sem fog segíteni, csak az olló, viszont napokig illatos, fényes és puha a hajam tőle. Ár-érték arányban is nagyon jó, biztosan újra fogom venni.

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2016. szeptember 29.

A 12-es Beau Brun árnyalatban van meg, nagyon szeretem. Nagyon szép mattra szárad, nem emeli a szám nagy ráncait, nem ül meg bennük, nem tapad és nem is szárítja ki teljesen a számat. Nem is értettem, hogy miért szerettem annyira, míg a Sleek Matte Me rúzsait is kipróbáltam és teljesen összetapasztották a szám. Igaz, hogy egy kicsit hajlamos kenődni, de úgy szoktam feltenni, hogy ecsettel elkenek egy vékony réteget és hagyom megszáradni, majd ha van kedvem az applikátorral, kicsit vastagabb rétegben átmegyek rajta és úgy bombabiztos. Szeretnék még belőle mindenképpen beszerezni más színeket is, abszolút kedvenc rúzsom az utóbbi időben.

1 ÖSSZETEVŐ