Nolee

Regisztráció dátuma: 2013. július 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yves Rocher Sensitive Camomille Könnyed Nyugtató Arckrém

Yves Rocher Sensitive Camomille Könnyed Nyugtató Arckrém
2020. október 5.

Zsíros, pattanásos de érzékeny bőröm van, félve hoztam el a boltból, de azt kell mondjam, hogy pozitívan csalódtam. Kellően hidratálja a bőröm, de nem jöttek ki tőle pattanások. Száraz bőrre szerintem ez édes kevés lenne, ha szárazabb a levegő akkor általában a LRP Cicaplasttal szoktam kombinálni, különben nem elég, de nyári hidratálónak jó volt. Nem gondolom, hogy megéri a teljes árát, de akciósan még biztosan venni fogok belőle.

Diadermine Purely Essential Micellás Arclemosó Tej

Diadermine Purely Essential Micellás Arclemosó Tej
2020. augusztus 13.

A Garnier micellás vizem kellett sürgősen lecserélnem, mert megromlott. Mindenképp valami hidratáló lemosót kerestem, így vetettem egy gyors pillantást az összetevő listára és meg is vettem. Érzékeny, zsíros bőröm van, de nem pattogtam ki tőle, bár figyelek arra, hogy azonnal lemossam az arctisztítás második lépéseként. Nem csodaszer, de egynek elmegy.

Catrice Glam & Doll Sculpt & Volume Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll Sculpt & Volume Szempillaspirál
2020. május 15.

Ez egy okés spirál, nem irritálja a szemem, nem lankadnak le a szempilláim a nap végére és egy kis könnyezést is kibír. A lemosásával sem kell túl sokat szenvedni, ami nekem szintén nagyon fontos. Használtam már ettől sokkal jobb spirálokat is, de mindennapi használatra ár-érték arányban szerintem tökéletes.

1 ÖSSZETEVŐ

Belgian Chocolate Kockázat: