Nomacs

Regisztráció dátuma: 2012. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2020. május 18.

Május 18

Őszintén szólva én sem vagyok teljesen megelégedve vele. Való igaz, hogy van fémes szaga, engem nem zavar. Ha felkenem és utána kezet mosok, nem érződik. Viszont nekem is feketére színezte a mitesszereimet, pedig nincs sok, és nem tág pórusú a bőröm. Plusz rendesen hámlasztok is mellette, reggel a TO glikolsavas tonikjával, esténként pedig 2 nap G&G BHA, harmadik nap G&G AHA. Tehát viszonyleg erősen hámlasztok, és így is feketék lettek :(
Egy hete használom, így adok még neki időt, és ha kell, jövök felpontozni.

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Koncentrátum

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Koncentrátum
2020. április 27.

Én megvettem az egész szettet ebből a sorozatból (nappali+ éjszakai krém és ez). Esténként használom az éjszakai krém előtt, a kettő együtt elég ütős, csak száraz bőrre ajánlanám. 30 ml ez a szérum, ahhoz képest a 5000 forint nem kevés, viszont van benne azért hatóanyag is, így nem pontozom le emiatt. Ez a mennyiség mindennapos használat mellett szerintem 2-3 hónapig lesz elég. Közepesen könnyen szívódik csak be, de ez önmagában egy zsírosabb szérum, így nem célja a könnyű beszívódás. Az illata kellemes, szemkörnyékre szerintem ne kenjétek, mert ahhoz túl sok illatanyag van benne, nem is értem, miért tolták ennyire meg. Egyszer sikeresen belekentem a szemembe (ki, ha nem én), és keményen csípett azért, de ugye ezért nem vonnék le csillagot :D Szerintem megérdelmi az öt pontot, száraz bőrre az éjszakai krémével együtt csodaszer lehet (a nappali krém katasztrófa, ne vegyétek meg), de nem én vagyok a megfelelő felhasználója, így nem fogom újravenni.

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Éjszakai Arckrém

Neutrogena Cellular Boost De-Ageing Éjszakai Arckrém
2020. április 27.

A nappali krém párja tragikus, de ez egy nagyon jó arckrém. Kizárólag száraz bőrre ajánlanám, kombináltra szerintem ez már túl sok. Kellemes állaga és illata van, reggelre beszívódik (bár nekem az orrom zsíros marad reggelre, de úgyis a reggeli rutinnal ez megoldódik). Nem tudok róla negatívat írni, egyedül talán az összetevői alapján nem indokolt az 5000 forint, nem tartalmaz sok anti-aging hatóanyagot, olcsóbb márkáknál (pl. Ordinary) több hatóanyaggal megrakott krémet lehet venni olcsóbban. Összességében elhasználom szívesen, de nem fogom újravenni.

2 ÖSSZETEVŐ