Nomacs

Regisztráció dátuma: 2012. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2019. március 15.

Én nagyon régóta nem írtam véleményt, de most direkt idejottem, hogy ezt megírjam... Ezt a terméket nehogy megvegyétek!!!
Nem néztem meg az összetevőket, kivételesen, mert úgy gondoltam, hogy egy micellas víznek viszonylag egyértelmű műfaji jellemzői vannak... Hát ez a termék bebizonyította, hogy nincsenek.
Brutálisan alkoholos, nem is értem, hogy a francia rakhattak alkoholt egy micellas vízbe... A szagán is érződik, és az én abszolút nem érzékeny bőrömet nemhogy csípi, hanem marja,és persze rögtön belement a szemembe, azt kihittem, hogy megvakulok.
A másik borzasztó tulajdonsága, hogy habzik,amit még kevésbé értek, mint az alkoholos dolgot. Felteszem a vattakorongra, és ahogy húzom az arcomon, habzik. Utána teszem a jól bevált Ordinary hamlasztomat, immáron az is habzik ettől.
A fenti két dolog miatt nem tölti be a neki szánt szerepet, miszerint friss és tiszta bőrt hagyjon maga után.
U.i.: Kidobni kár, mire használhatnám, sebfertőtlenítésre?!

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra
2018. szeptember 23.

Az én hajam nem érzékeny, nagyjából mindegy, milyen sampont használok. Gondoltam teszek egy próbát. Hát nem kellett volna. Brutálisan szárít, de nem úgy csikorgósra, hanem teljesen összekócolódottra. Még 15 perces hajpakolas után sem az igazi a hajam, pedig nem igazán száraz alapból. Szörnyű. Csak hogy valami jót is írjak, az illata finom, és a kiszerelés praktikus. De ennyi, katasztrófa és a kukában landolt.

NutriBiotic Szappanmentes Arclemosó Érzékeny Bőrre

NutriBiotic Szappanmentes Arclemosó Érzékeny Bőrre
2017. augusztus 23.

Szinte hihetetlen... Nekem soha semmitől nem szokott kiakadni a bőröm, pedig olyan is volt, hogy naponta kétszer hámlaszottam, reggel 1-2es BHAval, este 7es AHAval, heteken át... Este használtam két egymás utáni napon, a harmadik napra teljesen vörös lett az egész arcom, húzódik és ég... :'( Pedig olyan szépnek tűnt, jó összetevők, nagy adag, ahhoz képest olcsó... És nem tündérmese :(
Ha véletlenül kiderülne, hogy mástól volt, jövök, és kijavítom.

2 ÖSSZETEVŐ