Nomacs

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2012. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

1950 pont

Regisztráció dátuma: 2012. november 18.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum

iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum
2021. október 27.

Imádja a bőröm! Nagyon könnyen beszívódik, kellemes állaga van, nem túl erős illattal. Nagyon szép egészséges fényt hagy a bőrömön. A reggeli rutinom fénypontja. Az egyetlen problémám, hogy nem tartalmaz C vitamint a klasszikus formában, és habár rá van írva hogy magas C vitamin tartalom a homoktövisből, de nem tudom, hogy az is van-e olyan hatásos, mint a hagyományos C vitaminok. De mivel ennyire szereti a bőröm, ezen tovabbleptem, és továbbra is oszlopos tagja a reggeli rutinomnak.

Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator
2021. október 27.

Ugy tűnik, hogy most akkor jövök én lehúzni. Véletlenül vettem meg, online rendelésnél, a géles allagut akartam, és mivel kb ugyanaz a nevük az intense szó kivelevel, ezért ezt rendeltem. Normal bőröm van, néha száraz foltokkal, gondoltam azért kiprobalom. Nekem szinte soha nincs pattanásom, de ez elővarázsolta 2021 első pattanását, rögtön 2 testvérével együtt. :( az állaga megfelelő, nem túl illatosított, könnyen beszivodik, így 2 csillag.

Elizavecca Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask

Elizavecca Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask
2021. március 27.

3000 ft-ért vettem iherb-ön, elég kiábrándító, hogy a magyar webshopok mindent kb duplaáron kínálnak. Kb két hét alatt jött meg, meg az ingyenes postával is,ami két hónapot írt. Tényleg pudingállagú, nekem nem okozott gondolt a felkenése. A spatulából kivettem egy adagot, és simán kézzel elkentem vastagon. Nagyon durván felhabzik, viszont ennek azon kívül, hogy vicces, nincs hozzáadott érteke. Lemosni közepesen nehéz, nekem azért langyos bő vízzel lejött.
Kevésbé szárít, mint egy hagyományos agyagos maszk, nincs az a feszülő érzés, ugyanis ez nem szárad meg. Csodát nyilván nem szabad tőle várni:) összességében jó élmény volt használni, de nem pótolhatatlan termék.

Update: pár hónappal később meg mindig szeretem. A parfümöt leszámítva jó összetevői vannak,pont megfelelő a hetvegei arckezelesembe, gozoles után mitesszertisztítás, és utána ez a maszk, amiben van kis gyulladáscsökkentő is. A négy csillagot azért hagyom, mert nevetséges a marketing körülötte, ez egy alap agyagos maszk , a habzást elhagynám , és nekem továbbra is kevésbé szarit, mint a többi agyagos maszk, mondjuk én utána meg egy hidratáló arcmaszkot is használok.

2 ÖSSZETEVŐ

Milium Kockázat: