nona96

Regisztráció dátuma: 2018. november 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. november 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

For Your Beauty Bontókefe

For Your Beauty Bontókefe
2020. január 16.

Imádom! Régóta szemeztem már vele és január elején akciósak voltak a fésűk a Rossmannban, plusz használtam fel hozzá kupont is, így 1000 forintot se kellett fizetnem érte. Nagyon szuper termék! Szerintem felesleges az eredeti Tangle teezer-re költeni. Ez is van olyan jó. A nedves hajat is minden gond nélkül kifésüli úgy, hogy közben nem tép, nem húz. Élmény vele a fésülködés.

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál
2019. november 8.

Régebben volt már ilyen spirálom (sok-sok évvel ezelőtt). Nem is emlékeztem rá, hogy ez ilyen jó! Anyukám kapta nemrég valakitől és tovább passzolta nekem, aztán mikor kifogyott a szempillaspirálom a napokban, gondoltam kipróbálom. Először azt gondoltam, ezzel a kis vékony kefével lehetetlen lesz szép pillákat festeni, aztán ahogy elkezdtem vele dolgozni, teljesen ledöbbentem milyen hosszú és szépen elválasztott pillákat csinált. Tartós, nap végére sem kenődik el, vagy pereg le. 5*

Sleek A New Day I-Divine Palette

Sleek A New Day I-Divine Palette
2019. november 8.

Szerettem volna egy matt barnás árnyalatokat tartalmazó palettát és erre esett a választásom. A 12 színből 5 matt. Ezekkel a színekkel szép hétköznapi sminket lehet készíteni. A színek jól pigmentáltak, csak egy icipicit porolnak ami engem pont nem zavar. Szépen lehet őket satírozni, összedolgozni. Csak szemhéj alappal próbáltam, így viszont egy hosszabb napot is kibír, csak minimálisan kopik. Nagyon ajánlom!