Nonaa

Regisztráció dátuma: 2011. április 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2011. április 30.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2018. március 26.

Az ajánlások alapján vettem meg ezt a spirált, eleinte nagyon szerettem, mert gyönyörű pillákat csinál. Viszont 1-2 hónap után feltűnt, hogy kiszáradt a szemem alatt a bőr, és egy idő után elkezdett hámlani (kis darabokban potyogott le a bőröm a szemem alatti területről, nagyon csúnya látvány volt). Sokáig gondolkodtam, hogy mi okozhatta ezt. Spirálon kívül csak Garnier micellás vizet használok, de azt már egy éve, az nem lehetett. Ezért áttértem egy másik spirálra, és a szemem alatti rész teljesen rendbe jött. Szóval egyértelműen a spirál volt a hibás, pedig alapjában véve nem érzékeny a bőröm, és nem allergiás semmire. Nálam ez a termék kuka :(

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény

Lovely Extra Lasting Hosszantartó Matt Szájfény
2018. február 20.

Odavagyok érte, szerintem életem első rúzsa, amit elhasználtam és újravettem <3 A piros szín nagy szerelmem, tartós (evés után kicsit korrigálni kell), nekem nem szárítja a számat. 600 ft-ért verhetetlen!

Kiko Double Touch Lipstick

Kiko Double Touch Lipstick
2017. november 25.

A sötét bordó verzió van meg, gyönyörű a fedése, és nagyon tartós (egyedül az ajkam belsejénél kopik eléggé, ott újra kell kenni a nap folyamán).

2 MÁRKA