Nonca

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. december 7.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Botanic Therapy Hair Milk Mask Restoring Honey

Garnier Botanic Therapy Hair Milk Mask Restoring Honey
2021. július 10.

A hajam megmentője a nyaralásunk alatt. Kerestem valami testes sos megoldást a kiszáradt hajamra. Egész héten vízparton voltunk így még nem jártam, nagyon durván kiszáradt olyan volt mint egy széna bogja. A saját hajbalzsamom nem birkózott meg vele amit otthon csomagoltam el. Megláttam a polcon akciós volt gyors árfutottam az itteni véleményeket és már vittem is. Nem bántam meg. Csodát tett a hajammal újra puhává és rugalmassá varázsolta. Tetszik az illata is sokáig érezni.
Szárazon vittem fel a hajamra kb egy órát hagytam rajta majd megmostam. Siklott benne a hajkefém.

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló

Lactovit Lactourea Regeneráló Testápoló
2021. július 10.

A tusfürdőjét már egy ideje használom, nagyon megvagyok vele elégedve szépen rendbe tette a száraz bőröm . Nyaralni voltunk és kellett egy kis extra hidratálás. Beszereztem ezt a testápolót nálam ez is 5 csillagra vizsgázott. Csak ajánlani tudom.

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő

Lactovit Lactourea Ultra Hidratáló Tusfürdő
2021. június 15.

Nagyon száraz volt a bőröm. Viszketett, hámlott már szinte véresre kapartam a lábszáramat ez a termék teljesen megszüntette a problémát. Már 3 hónapja használom puha lett a bőröm. Nem bántam meg, hogy kipróbáltam. Nekem az illata is tetszik. Nálam 5 csillag.