Noncsikaaa

Regisztráció dátuma: 2013. november 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. november 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Dr. Konopka's Hidratáló Arctonik

Dr. Konopka's Hidratáló Arctonik
2019. augusztus 24.

Manapság már alig lehet tonikot venni, a micellás vizek ellepték a polcokat, és én ennek nem örülök. Ahhoz képest, hogy ez egy tiszta termék (natúr, bio, vegán, mindenmentes, stb.) elég baráti az ára, hasonló összetételű termékeket én 3.000Ft környékén szoktam venni. Éppen ezért is vettem meg, mert a megszokott tonikom még úton van koreából. Nagyon tetszik a gyógynövényes illata, bár kicsit erős, számomra nem zavaró. Jól tisztít, még ha nem is ez a fő célja, és kevés kell belőle. Én azt vettem észre, hogy szépen hidratál és bársonyos lesz a bőröm tőle, élettel teli és ragyogó, pihepuha. Egyelőre csak jó tapasztalataim vannak, örülök, hogy találtam egy jó kis helyettesítő tonikot. Mivel csak jókat tudok elmondani róla, nem vonok le csillagot, bár nem ez a kedvencem. Ettől függetlenül lehet, hogy újraveszem.

Alverde Körömvirág Ajakápoló

Alverde Körömvirág Ajakápoló
2019. augusztus 21.

249Ft-ért kenterbe veri az egész Labello és Carmex-famíliát, és elsősorban nem az ára, hanem a hatása miatt! Nem gondoltam volna, hogy ez lesz életem eddigi legjobb ajakápolója! Ismerősöm nagy Carmex-hívő volt, de mikor kipróbálta az enyémet, ő is pislogott kettőt! Azóta már ezt használja ő is. Nem lágy, nem kemény, pont megfelelő az állaga. Tökéletesen kenhető, szuper hidratáló hatása van, és nem hagy maga után zsíros érzetet, ha megnyalom a számat, nem érzek kellemetlen ízt! Nem ragacsos, nem kenődik, és egész nap érzem a hatását! A teljes árát is bőven megérné, legalább is nekem! Mindenképp próbálja ki, aki eddig még nem tette!

Splat Biomed Propoline Fogkrém

Splat Biomed Propoline Fogkrém
2019. augusztus 21.

Én is kíváncsiságból vettem meg, nem szeretem a mentolos fogkrémeket, ezért számomra kellemes csalódás. Alapban odavagyok a propoliszos termékekért, részben ezért is esett erre a választásom. Az íze nagyon enyhén mentolos, számomra inkább kesernyés-sós, ami folyamatosan enyhül. Nekem kifejezetten tetszik. Jól tisztít, egyáltalán nem szárítja a számat, egyelőre elégedett vagyok!

1 MÁRKA