Noncsikaaa

Regisztráció dátuma: 2013. november 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. november 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Babylove Ultra Sensitive Krémes-Olajos Testápoló

Babylove Ultra Sensitive Krémes-Olajos Testápoló
2021. január 12.

A babám bőrére használjuk. Mindig visszatérünk ehhez a testápolóhoz, eddig nem találtunk olyat, ami minden tekintetben felülmúlná. A mennyiséget nagyon el kell találni, mert könnyen tocsoghat benne a baba, ezért mi inkább fürdetés után, nedves bőrre kenjük, mint szárazra. Ugyanazt tudom elmondani róla, mint a család többi termékéről: ez a mennyiség ilyen áron, ilyen összetevőkkel, hatását és árát tekintve mindenképp 5*!

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam
2021. január 12.

A szó szerinti 'mindenre jó' termék! Nem elhanyagolható, hogy bőrtípustól, életkortól, nemtől függetlenül mindenki használhatja, nem szárít, kíméletes, testre, arcra, kukira, nunira is kiváló! :D Mi mindannyian imádjuk! Összetevői csodásak, a kiszerelés gazdaságos, csomagolása praktikus, ára pedig több mint baráti! Az egyik legjobb termék a piacon szerintem, külön öröm számomra, hogy illatmentes! Az egyik legrosszabb és legfeleslegesebb összetevő az ilyen termékekben a parfüm, mégis rengetegen igénylik, hogy órák után is érezzék az illatot. Azok bizonyára csalódnának, de legalább így több marad nekünk! :D

CeraVe Habzó Tisztító Krém

CeraVe Habzó Tisztító Krém
2020. december 16.

Életem eddigi legjobb tisztítója. Egy fél pumpálásnyi bőven elég belőle, így évtizedekig is kitarthat egy flakon. :D
Kellemesen krémes állagú, hamar felhabzik, és érezhetően hatékonyan tisztít anélkül, hogy csikorgó-nyikorgó bőrt hagyna maga után. Nem irritálja a szememet sem, tökéletesen előkészíti a bőröm a továbbiakra. Ez a hatékonyság, ezek az összetevők, ez a kiszerelés és ez az ár számomra eddig verhetetlen. Nagyon ritkán érzem azt, hogy a pénzemért azt kapom, ami az elvárásaimnak megfelel és kielégíti az igényeimet, de ez a termék egy tökéletes példa erre. A márka más termékeit is használom ugyanezzel a véleménnyel. Próbáljátok! :)

1 MÁRKA