Noncsikaaa

Regisztráció dátuma: 2013. november 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. november 28.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Purito From Green Cleansing Oil

Purito From Green Cleansing Oil
2022. április 21.

Akármilyen óvatosan próbálom használni, a szememet mindig irritálja. Egyébként szépen leszed mindent, a hatékonyságára nem lehet panasz, valóban az egyik legjobb olajos lemosó. Az adagolópumpa rettenetes, orrán-száján ömlik az olaj. Nem fogom újravenni.

Avon Legendary Lengths Szempillaspirál

Avon Legendary Lengths Szempillaspirál
2022. április 5.

Azon ritka spirálok közé tartozik, amelyek keféje éppen csak pont annyi festéket vesz fel, amennyi elegendő! Szépen hosszabbít, dúsít, nekem a 3. rétegnél kezdett csomósodni, ami meglepően jó teljesítmény. A kúpos kialakítású keféjével nagyon szépen lehet dolgozni. Nem pereg, nem is maszatolódik, úgy tűnik, hogy van egy új kedvenc spirálom!

Babylove Ultra Sensitive Krémes-Olajos Testápoló

Babylove Ultra Sensitive Krémes-Olajos Testápoló
2021. január 12.

A babám bőrére használjuk. Mindig visszatérünk ehhez a testápolóhoz, eddig nem találtunk olyat, ami minden tekintetben felülmúlná. A mennyiséget nagyon el kell találni, mert könnyen tocsoghat benne a baba, ezért mi inkább fürdetés után, nedves bőrre kenjük, mint szárazra. Ugyanazt tudom elmondani róla, mint a család többi termékéről: ez a mennyiség ilyen áron, ilyen összetevőkkel, hatását és árát tekintve mindenképp 5*!

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ