noni923

Regisztráció dátuma: 2013. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. július 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Farmasi Vitalizing Tojás Sampon

Farmasi Vitalizing Tojás Sampon
2017. február 18.

Végre megtaláltam a nekem megfelelő sampont.
Sajnos elég "macerás" a hajam, a tövénél nagyon hamar zsírosodik, a végei viszont hamar szálkásodnak, töredeznek.
Ez a sampon végre egy olyan sampon, ami úgy ápolja a hajvégeimet, hogy közben nem zsírosítja jobban a töveimet, sőt, még a 2. napom végén is egész szép a töve.
Abszolút újravevős, nálam megy az 5*!

Mivolis Haar Vital Komplex Étrend-kiegészítő Kapszula, Vitaminokkal és Ásványi Anyagokkal

2017. február 18.

Nagyon csalódott vagyok!
Az itteni jó vélemények alapján vettem meg, elsősorban azért,mert mostanában eléggé hullik a hajam.
Sajnos már az első nap után, pattanások jelentek meg az egyébként nem valami problémás bőrömön. Úgy voltam vele, hogy nem baj, hátha méregtelenít a szervezetem az eddigi nem túl vitamindús táplálkozásnak köszönhetően, de 2,5 hét eltelte után is folyamatosan csúnya,"ragyás" lett a bőröm.
Ennyire sosem volt problémás. Tegnapelőtt egy napon elfelejtettem beszedni, és másnap kevésbé volt csúnya a bőröm, tegnap este ismét bevettem, mára megint tiszta "ragya" vagyok. A tetejében pedig a hajhullásomon sem javított semmit.
Úgy vagyok vele , hogy adok még neki 1, maximum 2 hetet, de ha nem látok javulást, akkor nálam sajnos ez a termék használhatatlan.:(

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Sampon

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Sampon
2016. december 3.

Kb. 2 hete vettem ezt a sampont.
Sajnos a sajátomat megszüntették, így azóta vadászok a számomra megfelelő samponra. Hát ez nem az sajnos.
Az illata szerintem nagyon kellemes, de ezen kívül nem találtam benne semmi különöset. Sajnos a hajtövem zsíros, viszont az alja nagyon száraz, ezért kerestem inkább valami olyat, ami segít rajta. Ez a sampon nem felelt meg az elvárásaimnak, sőt gyorsabban is zsírosodott tőle. Ezen kívül viszont semmi extra hatást nem tapasztaltam, átlagos sampon, talán egy picit puhább tőle a hajam, de ez minden. Nyílván nem várom, hogy megjavuljanak a hajvégeim, de semmit nem segít rajta, bár tény, hogy szárítani nem szárítja legalább tovább.
Mivel 2,5-et nem tudok rá adni, így 3 csillagot adok.